Kladioničarska četvorka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barcelona de Tiempo

4 posters

Stranica 4 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Barcelona de Tiempo - Page 4 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  TVex pon tra 19, 2010 9:01 am

Pukovnik je napisao/la:Tada sam na Hajeka i Francuza stavio tisuću kuna, to što mi nisi vjerovao tvoja je stvar.

Ali, ajde kad pričamo otvoreno, u raspravama s tobom ja sam se milijun puta osjećao kao majmun. Psovao si Isusa, Boga i sve svece onda kad ja opsujem nekog igrača soliš mi pamet kao "kako se ja usuđujem" ili ne znam šta, sad ne znam jel si mi lagao ili nisi kad si to uopće psovao, ili si se na koljenima molio za oprosto ne znam, ali kad mi tako nastupiš onda ne znam da li da ti vjerujem.

Cijelo vrijeme govoriš o životnim nepravdama, kako je teška financijska situacija, uspoređuješ se s mojom jer sam do prije šest mjeseci otkada sam počeo raditi, živio praktički s 800 kuna mjesečno, a i to pretjerujem, onda izgubiš navodno pet tisuća kuna, dva dana poslije opet ulažeš po tisuću, osamsto ili sedamsto kuna....nebitno, da bi me onda činio bezvrijednim samo zato što sam ja na istom paru izgubio 50 kuna, a ti 900.

Da li sam najsretniji na svijetu što se igara tiče, nisam, jer imam velike životne troškove, onih 1800 kuna koje sam rekao da sam dobio prije dva tjedna potrošio sam u roku od dva dana jer imam računa i drugih troškova. Zato se uvijek vratim na nulu, pa ponovno psujem i ludujem okolo. Da ne spominjem da sam proteklih godina polupao pola kućnog inventara dok sam gubio, ali opet za tebe ne vrijedim jer sam izgubio "samo" 50 kuna.

Jebiga, mladiću, slažem se s tobom, previše je previše.

Nemoj iskrivljavat...
...znam da sam nekoliko puta ostavio dojam da se sprdam s tvojim 50 kuna, ali i ti jako dobro znaš da to nije tako. Stvar je u tome da ti čovjek ne može ništa vjerovat, kolko puta si napravio majmunom i mene i ne znam koga sve ne... i to na banalnim stvarima... mislim, ok, ja mogu prihvatit da nisam najzanimljivija osoba na svijetu, da sam glup, možda i smrdim... ali onda kad nekog toliko ne poštuješ, reci mu to u lice ili nemoj održavat s njim nikakvu komunikaciji ili interakciju...

O čem govorim? Ma, na kraju ću se sjetit toga možda...

Kaj se tiče mojih 5 tisuća kuna u serijama... Evo, i sam si reko, prije 2 (ili 3, ko bi više to pratio) godine sam izgradio banku od 9000 kuna isključivo singlirajući, Krenuo sam s 1000 kuna bankom i 100 kuna ulogom. I sad ti probaj zamislit kakvi su bili moji ulozi kad je to sve nestalo u roku 2 mjeseca?!!?

Ista stvar ove godine, samo što je tome puno kumovao i cash-poker, najveće zlo koje postoji. Gore i od tenisa Mad
Turniri su neš drugo, to sad igram... Tamo još nisam iskusio takve namještaljke (valjda ni neću, iako sam se izgovaranjem te činjenica na glas doveo u opasnost da se upravo to i desi)...

Želim reć: popušio sam, popušio sam BRDO love u serijama. Ako imam banku 8 tisuća (ko što sam imo ja početkom ove godine), onda probaj zamislit kakvi moraju bit ulozi da sve nestane u pepelu u roku... ne znam kolko...


A to što si ti shvatio da ti se ja svisoka rugam ili nešto za tvojih 50 kuna, čestitam ti. Ponavljam - razmisli si dobro zašto sam to radio ako sam i radio. Nemoraš, evo reći ću ti otvoreno: zato što nas sve radiš majmunima, iako je to dečkima simpatično, meni nije nikad bilo.

Na koncu ova rasprava izgleda retardirano, jer ispada da se raspravljamo o tuđim novcima Smile
ali nije u tom stvar, uopće...


eto, sad se vraćam na ono kaj sam reko da ću spomenut: sjeti se kolko puta sam te zvao da odeš samnom pojest nešto kod Srbina ili negdje... pa je uvijek bilo "javit ću" ili nešto... ili onaj dan kad smo trebali igrat tenis, pa ti se nevjerojatnom slučajnošću baš u tih 15 sekundi strgao špan Laughing
Možda i je, ali prije bih rekao da nije... jer sam te na tenis nagovarao kao najveći jadnik i debil još barem 10 puta, nikad inicijativa s tvoje strane.

Tako je i nadal jedno vrijeme radio, pa mogu reć da vas nabijem s takvom spikom. Ako vam se ne igra samnom, onda tako recite. Naporan si i dosta. A ne da sam sebe pravim idiotom...


A kaj se tiče tvoje situacije... mogu ti vjerovat da ti je teško i da sve zarađene novce potrošiš, ali smatraj to već velikim napretkom, jer barem od kladionice nešto korisno napravitš. Ja sam godinama krvario oko toga zla, nemrem ni opisat kolko sam ružnih stvari izreko i doživio, a nisam nikad ništa od tih novaca (osim jednog reketa) si priskrbio. TO je najveća žalost.


Isto tako bi ja mogao reći da se ti i Janković rugate meni i sprdate zbog one "kuverte za plin" u kojoj je bilo 2000 kuna ili tako nešto, a otišlo je na bejzbol.
Ili za Venturu.

A sve sam to doživio, niti sam ikad u životu išta izmislio. pale

TVex

Broj postova : 170
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 4 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  Pukovnik pon tra 19, 2010 9:22 am

Problem je što Baggio, Nadal i ostali dečki znaju kad se zajebavam, dok ti ili ne znaš, ili ne želiš znati ili toliko vjeruješ da ti netko želi naškoditi.

Sad me i optužuješ da sam dečke smatrao majmunima, mislim da me tako možeš vrijeđati.....da se ne ponavljam, s tvoje sam se strane milijun puta osjetio glupim, pravim majmunom jer si se tako ponašao prema meni.

Sad kažeš kad se nisi narugivao mojim ulozima od 50 kuna, a znam da jesi, znaš i ti jer se to ponovilo masu puta, eto jučer si napisao nešto tipa "šta se stalno nerviraš, pa ne možeš svaki dan pogodit listić od osam parova" i onda staviš podrugljiv smajli koji bi tvoje iskreno mišljenje trebao prikriti. Jebiga, nema u tim tvojim izjavama ništa nedvosmislenog, da ne vjeruješ ili kako kažeš "to ne misliš", jebiga, mislio si sve te godine, isto kao i jučer kad si ovo napisao. Takva je podrugljivost trajala godinama.....

Sad što se tiče ulaganja, ne znam, stječe se dojam da si imao tristo banki od po osam tisuća kuna, uopće me se ne tiče koliko imaš novca, niti se smatram nekim koji bi to trebao znati, ali ne možeš onda konstantno psovati sve i svašta i uspoređivati se sa mnom jer nikad nismo bili u istoj situaciji. Jebote, pa ja imam mjesečne režije od skoro dvije i pol tisuća kuna, mobiteli, telefon, internet, režije, krediti.....to je novac da ti pamet stane i svjetsko je čudo da uopće nekako uspijem preživjeti.

Što se pak mojih uloga tiče, bezbroj sam puta ulagao po 200, 300 kuna i gubio velike novce, e sad ti opet nemoj vjerovati jer imaš neke svoje razloge.

A ono psovanje, mislim u jednom danu opsuješ Boga, Isusa i sve što postoji sveto, onda licemjerno meni govoriš kako mogu psovati govno ljudsko koje tankira meč, poput Llodre i slične gamadi. Ne kažem što je bolje ili gore, ali niti jedno, niti drugo nije vrijedno divljenja, već je užasno.

Što se pak tenisa tiče, uvijek sam ti govorio istinu, sad opet ti ne vjeruješ jer misliš da je sve urota protiv tebe, a zapravo ne shvaćaš kako sam svako malo hvatao neki poslić da bi zaradio neku sitnu lovu, poput slaganja sustava na kompjutere, intervjui za portal, pisanje članaka i slično, uostalom ako misliš da s tobom nisam želio igrati tenis, onda zašto jedan meč nisam odigrao praktički tri godine, a tereni su udaljeni tri ulice od mene?

A kuverta za plin je vjerujem istinita, i to što je tebi sprdnja, nama je bila smiješna priča, jer na kraju krajeva i jest, kao i brdo mojih koje sam doživio, meni neugodne, ali opet smiješne, iako je to zapravo užasno tužno.

Moraš prestati razmišljati o urotama protiv sebe jer one ne postoje, milijun puta si mi govorio ovakve stvari, a ja nisam mogao vjerovati da imaš takav um, mozak koji radi na takav način kao da je sve usmjereno protiv tebe. Na kraju ispada da se mi svi sastajemo tri puta tjedno da bi raspravljali o tebi i izrugivali ti se iza leđa što je notorna glupost. Nitko nema ništa protiv tebe, niti ima razloga imati.

Pukovnik

Broj postova : 221
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 4 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  Pukovnik pon tra 19, 2010 9:30 am

A što se tvojih poziva kod Srbina tiče, kako mogu bili gdje ići ako nemam novca? To mi je bilo takvo vrijeme. Kako, što ćeš ti častiti svaki put? Sram me je uopće izaći bilo gdje ako si ne mogu priuštiti. I tu priznajem da sam izmišljao svakojake razloge, ali šta sam trebao reći, "nemam love"? Sram me je to uopće na glas spomenuti.

A prema tebi, Baggi i ostalim frendovima sam uvijek nastupao iskreno, jedino što sam iskreno sjebo bilo je kad mi je Baggio dogovorio dolazak na Novu TV, tu sam ga sjebo ko nikoga u života, osramotio pred urednikom i svim suradnicima i to žalim i dan danas.

Ali srećom takvih situacija nije bilo puno.

Pukovnik

Broj postova : 221
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 4 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  TVex pon tra 19, 2010 9:35 am

Ne da mi se quotat sve...

Aj dobro, ne znam odakle si izvuko tu teoriju o urotama, ali neka. Ako ti je tako lakše, vjeruj da sam opterećen urotama.

Kaj se mojih psovki tiče Laughing Laughing
Ja u životu nikad nisam izgovorio što si ti niti se nadam da hoću. To što ja psujem Boga i Isusa tiče se mene i samo mene. A ono što ti radiš je grozota, zazivaš nesreću i smrt (i to često u patnjama) onom koji te sjebo na kladi i da stvar bude još gore - njegovoj cijeloj obitelji.

Pa nema jebene zajebancije koja to može sakrit. Ne postoji!

A kaj se tiče mog sprdanja s tvojih 50 kuna, evo opet se vraćam na to... NISAM SE SPRDAO, ali ti i dalje vjeruj da jesam. Sad bi ja mogo tebe zavit u zavjereničku patologiju. Kažem ti, jedan dan veliš da si stavio 1000 kuna, popušiš kao, pa se smireno zajebavaš preko maila, a onda sljedeći dan staviš 30 i skineš sve svece i poželiš najgoru moguću smrt!??! Malo nelogično, ako mene pitaš.

Uglavnom, jebeš ti takvu zajebanciju koja se svodi samo na laži. Ne razumijem. Evo, vjerojatno sam priglup. Kak može bit smješno da napišeš da si stavio 500 kuna na Reistera, pa onda da si stavio 150, pa na kraju ispadne da si stavio na Ančića?
Možda je stvarno problem u meni, nemam smisla za tu vrstu "humora" i točka.


A ovo s podrugljivim smajlijem... ovaj dio, čekaj, to ću quotat, da se zna o čem pišem:

Sad kažeš kad se nisi narugivao mojim ulozima od 50 kuna, a znam da jesi, znaš i ti jer se to ponovilo masu puta, eto jučer si napisao nešto tipa "šta se stalno nerviraš, pa ne možeš svaki dan pogodit listić od osam parova" i onda staviš podrugljiv smajl
Pa naravno da sam stavio podrugljiv, i mislim da nije bio dovoljno podrugljiv kolko je trebao bit.
Ako je istina da si dobio dan prije 1000 i neznam koliko kuna za 15 uloženih, onda si jebeno lud ako misliš da je svjetska nepravda prema tebi što to isto nisi ponovio već sljedeći dan.

Kolko je realno da ti prođe listić s 8 parova? Kolko je izvjesno da će te na njemu sjebat samo 1 ili 2 para? VRLO!
I onda umjesto da si sretan što za razliku od recimo mene panjine imaš sposobnost pogodit 7 od 8 parova na listiću, ili 11 od 12, i to nekako iskoristiš... ti proklinješ čovjeka koji nije kriv što je loš tenisač i želiš zlo njegovoj obitelji zato kaj eto ti nisi dva dana zaredom pogodio koeficijent preko 10!!


Kaj se tiče mojih
tristo banki od po osam tisuća kuna
ma neću jebeno ništa reć. Ja znam šta sam radio, kolko sam gubio, kako, a najveća greška uopće u životu mi je bila što sam ikad bio iskren prema ljudima. Zapravo sam budala, i to iskreno mislim. Samo teški idiot može drugim ljudima pričat o svojim gubicima.


A što se tvojih poziva kod Srbina tiče, kako mogu bili gdje ići ako nemam novca? To mi je bilo takvo vrijeme. Kako, što ćeš ti častiti svaki put? Sram me je uopće izaći bilo gdje ako si ne mogu priuštiti. I tu priznajem da sam izmišljao svakojake razloge, ali šta sam trebao reći, "nemam love"? Sram me je to uopće na glas spomenuti.
Ako te ja kao prijatelj (ili koja sam ti već kita) zovem da odemo jest, i ako ti kažem da imam novaca i da ću te počastit, i da to uopće nije bitno...
...i ako ti nakon toliko godina što me kakti poznaješ ne vjeruješ da ja to iskreno mislim, da ti neću upisat to plaćeno jelo u neku svoju crnu knjigu dugova ili štatijaznam, onda sve nek ide u tri krasne pičke matere...

Zovem te zato da se družimo i da popričamo, a ne zato da ja ispadnem jebač zato što ti mogu platiti jelo, a ti to ne možeš.

Pizda materina svemu Mad

TVex

Broj postova : 170
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 4 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  stifmeister pon tra 19, 2010 9:41 am

https://www.youtube.com/watch?v=M8s_w_rTU5c&feature=related

ovo je jedini čovjek koji se nervira više od nas

stifmeister
Admin

Broj postova : 185
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 4 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  Pukovnik pon tra 19, 2010 9:59 am

TVex je napisao/la:Ne da mi se quotat sve...

Aj dobro, ne znam odakle si izvuko tu teoriju o urotama, ali neka. Ako ti je tako lakše, vjeruj da sam opterećen urotama.

Kaj se mojih psovki tiče Laughing Laughing
Ja u životu nikad nisam izgovorio što si ti niti se nadam da hoću. To što ja psujem Boga i Isusa tiče se mene i samo mene. A ono što ti radiš je grozota, zazivaš nesreću i smrt (i to često u patnjama) onom koji te sjebo na kladi i da stvar bude još gore - njegovoj cijeloj obitelji.

Pa nema jebene zajebancije koja to može sakrit. Ne postoji!

A kaj se tiče mog sprdanja s tvojih 50 kuna, evo opet se vraćam na to... NISAM SE SPRDAO, ali ti i dalje vjeruj da jesam. Sad bi ja mogo tebe zavit u zavjereničku patologiju. Kažem ti, jedan dan veliš da si stavio 1000 kuna, popušiš kao, pa se smireno zajebavaš preko maila, a onda sljedeći dan staviš 30 i skineš sve svece i poželiš najgoru moguću smrt!??! Malo nelogično, ako mene pitaš.

Uglavnom, jebeš ti takvu zajebanciju koja se svodi samo na laži. Ne razumijem. Evo, vjerojatno sam priglup. Kak može bit smješno da napišeš da si stavio 500 kuna na Reistera, pa onda da si stavio 150, pa na kraju ispadne da si stavio na Ančića?
Možda je stvarno problem u meni, nemam smisla za tu vrstu "humora" i točka.


A ovo s podrugljivim smajlijem... ovaj dio, čekaj, to ću quotat, da se zna o čem pišem:

Sad kažeš kad se nisi narugivao mojim ulozima od 50 kuna, a znam da jesi, znaš i ti jer se to ponovilo masu puta, eto jučer si napisao nešto tipa "šta se stalno nerviraš, pa ne možeš svaki dan pogodit listić od osam parova" i onda staviš podrugljiv smajl
Pa naravno da sam stavio podrugljiv, i mislim da nije bio dovoljno podrugljiv kolko je trebao bit.
Ako je istina da si dobio dan prije 1000 i neznam koliko kuna za 15 uloženih, onda si jebeno lud ako misliš da je svjetska nepravda prema tebi što to isto nisi ponovio već sljedeći dan.

Kolko je realno da ti prođe listić s 8 parova? Kolko je izvjesno da će te na njemu sjebat samo 1 ili 2 para? VRLO!
I onda umjesto da si sretan što za razliku od recimo mene panjine imaš sposobnost pogodit 7 od 8 parova na listiću, ili 11 od 12, i to nekako iskoristiš... ti proklinješ čovjeka koji nije kriv što je loš tenisač i želiš zlo njegovoj obitelji zato kaj eto ti nisi dva dana zaredom pogodio koeficijent preko 10!!


Kaj se tiče mojih
tristo banki od po osam tisuća kuna
ma neću jebeno ništa reć. Ja znam šta sam radio, kolko sam gubio, kako, a najveća greška uopće u životu mi je bila što sam ikad bio iskren prema ljudima. Zapravo sam budala, i to iskreno mislim. Samo teški idiot može drugim ljudima pričat o svojim gubicima.


A što se tvojih poziva kod Srbina tiče, kako mogu bili gdje ići ako nemam novca? To mi je bilo takvo vrijeme. Kako, što ćeš ti častiti svaki put? Sram me je uopće izaći bilo gdje ako si ne mogu priuštiti. I tu priznajem da sam izmišljao svakojake razloge, ali šta sam trebao reći, "nemam love"? Sram me je to uopće na glas spomenuti.
Ako te ja kao prijatelj (ili koja sam ti već kita) zovem da odemo jest, i ako ti kažem da imam novaca i da ću te počastit, i da to uopće nije bitno...
...i ako ti nakon toliko godina što me kakti poznaješ ne vjeruješ da ja to iskreno mislim, da ti neću upisat to plaćeno jelo u neku svoju crnu knjigu dugova ili štatijaznam, onda sve nek ide u tri krasne pičke matere...

Zovem te zato da se družimo i da popričamo, a ne zato da ja ispadnem jebač zato što ti mogu platiti jelo, a ti to ne možeš.

Pizda materina svemu Mad


Deset puta sam naveo "hahahahah" kada sam rekao da sam ipak stavio na Ančića i onda ti to postavljaš kao vjerodostojno? Uostalom, pročitaj sve moje postove od danas ujutro pa vidi koliko tamo ima zajebancije ili ozbiljnosti, mislim da ti je najbolji trag to što sam se cijelo vrijeme oslovljavao kao "gospodine TVeks" Smile

Govoreći o logici, ja nikad, baš NIKAD nisam psovao zato što sam izgubio na kladi, vrijeđam one koji danas poput Zeballosa sjebu 5:1, preokreti koji se normalnom čovjeku ne bi smijeli događati.

A to što vrijeđam čovjekovu obitelj, i uvijek ću vrijeđati, jer ako je tenisač, sportaš, ma bilo tko takav da krade, namješta mečeve onda postoji vrlo velika vjerojatnost da je to naslijedio od obitelji koja je onda indirektno kriva za takve stvari, samim time što su ga donijeli na svijet. A na kraju krajeva, možda i nije, iako ne kaže se bez veze "jabuka ne pada daleko od stabla". A ti konstantno psuješ Isusa, osobu koju nikad nisi vidio, niti sreo, u koju ne znam da li uopće vjeruješ i onda pričaš o nečemu što je nelogično?!?!

I ponovno ne shvaćaš neke stvari, nikada nisam psovao gubitke uloga od 200, 300, 500 ili pogotovo tisuću kuna samo zato što sam prije bio šokiran onime što se dogodilo. A jučer sam rasistički izvrijeđao Arsenal zato što mi je odnio mogući dobitak od 560 kuna, ili pak misliš da sam ih psovao radi 20 kuna uloga? Razmisli.

Što se tiče pak nade da ću kako ti kažeš "svaki dan dobit na listiću od 10 i više parova", ta je nada samo moja, i ako sam uložio na takvom listiću, onda se valjda imam pravo i nadati da ću dobiti, ili misliš da je i to nelogično? Pogotovo što u velikoj večini takvih situacija dođem do zadnjeg para, pa onda izgubim, kako onda ne bi bio razočaran. A govoreći o realnosti takvih listića, jučer od ona dva dobitna jedan je imao osam, drugi devet parova. BTW, tu si eto priznao da si se rugao.

Pozivi na klopu i ostale aktivnosti, uvijek sam ih smatrao iskrenima od tebe i nikada to nisam sumnjao, ali moraš i ti mene shvatiti jer ja sam takav čovjek, neovisno o tome tko plati, mene je sram izać van bez kune, ili s deset kuna ili s 50 kuna, sram me je jer sam takva osoba.

Pukovnik

Broj postova : 221
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 4 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  TVex pon tra 19, 2010 10:13 am

Ne da mi se uopće više natezat. Ne znam ni šta bi ti više reko, uglavnom je sve rečeno.
Ne znam ni koja je poanta ovog foruma, ne znam ni koja je poanta ičega, našeg nalaženja na cugama, svega.
Tu nitko nikog ne poštuje, svi sve ogovaraju drugima iza leđa, svako gleda samo svoje poslove i svoje probleme, i svi su strašno jaki na riječima, a kad treba nešto pretvorit u djela, onda je "joj pa znaš".

Šta, čemu ovo? Kojoj pičkoj materini?
"Družimo" se ovako već godinama, a jedan drugom jedva da čestitamo rođendan. Evo, ja se sramim da ti svake godine zaboravim čestitat, to smatram svojim ljudskim govnom.

I onda dođemo tu na forum zbog čega? Da pišemo pizdarije, da iz dana u dan ponavljamo jedna te ista sranja. Da iz dana u dan se žderemo zbog raznih Zeballosa ili Tsongi, i šta od svega toga, kakva jebena korist?

Ti lažeš, ja psujem, Stif podjebava, nadal luduje na svoje nevjerojatno poremećene načine agresivno pokeraško-kladiteljskog divljanja... i šta od svega toga!?! Koja je svrha? Nitko nikoga iz ovog kruga neće uzet za vjenčanog kuma niti za krsnog kuma svojem djetetu.

Ovo je zapravo skoro loše ko kad imaš prijatelje samo za alkoholiziranje.

TVex

Broj postova : 170
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 4 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  stifmeister pon tra 19, 2010 10:21 am

momci, stvarno sam se namučio dok sam pročitao vašu kompletnu raspravu Very Happy čak sam uspio i zaboraviti na onog smrada Zeballosa i njemu slične degenerike (Melzer, Jankovićka, Arsenal, Wigan itd.) od silnih tenzija Very Happy

ukratko, mislim da preozbiljno shvaćate jedan drugog...a što se klađenja tiče, svatko na kraju odlučuje sam što će igrat, i ne mre krivit drugog što je on navodno stavio 1000kn...a saško je momak sa zbilja bujnom maštom, jedan dan je tajni agent, drugi jebe ženu usred pakere, treći dođe kod Gačićke i ona se oduševi, al Saško odluči da mu se ne da raditi na Novoj TV....to je sve dio njegovog šarma, njegove zabavne osobnosti i to ne treba preozbiljno doživljavati Very Happy

stifmeister
Admin

Broj postova : 185
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 4 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  Pukovnik pon tra 19, 2010 10:27 am

Svrha je zafrkancija, čini se da to svi shvaćamo osim tebe.....

Teško se naći na cugi, nešto isplanirat kad svaki ima svoj posao, jebiga jučer je Baggio radio od 8 do 23, ja kad nisam na poslu, onda od doma radim druga dva posla preko Interneta, vremena su takva, ljudi rade teško se za bilo što dogovorit.

Opčenito, mislim da si ti daleko preozbiljna osoba, daleko, daleko, kao nitko koga sam ikada poznavao i to pogotovo za svoje godine, a mlad si čovjek.

Nećemo se više ponavljati.

Pukovnik

Broj postova : 221
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 4 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  Pukovnik pon tra 19, 2010 10:27 am

stifmeister je napisao/la:momci, stvarno sam se namučio dok sam pročitao vašu kompletnu raspravu Very Happy čak sam uspio i zaboraviti na onog smrada Zeballosa i njemu slične degenerike (Melzer, Jankovićka, Arsenal, Wigan itd.) od silnih tenzija Very Happy

ukratko, mislim da preozbiljno shvaćate jedan drugog...a što se klađenja tiče, svatko na kraju odlučuje sam što će igrat, i ne mre krivit drugog što je on navodno stavio 1000kn...a saško je momak sa zbilja bujnom maštom, jedan dan je tajni agent, drugi jebe ženu usred pakere, treći dođe kod Gačićke i ona se oduševi, al Saško odluči da mu se ne da raditi na Novoj TV....to je sve dio njegovog šarma, njegove zabavne osobnosti i to ne treba preozbiljno doživljavati Very Happy

Eto, čovjek koji me shvaća. Very Happy

Pukovnik

Broj postova : 221
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 4 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  TVex pon tra 19, 2010 10:31 am

Pukovnik je napisao/la:Svrha je zafrkancija, čini se da to svi shvaćamo osim tebe.....

Teško se naći na cugi, nešto isplanirat kad svaki ima svoj posao, jebiga jučer je Baggio radio od 8 do 23, ja kad nisam na poslu, onda od doma radim druga dva posla preko Interneta, vremena su takva, ljudi rade teško se za bilo što dogovorit.

Opčenito, mislim da si ti daleko preozbiljna osoba, daleko, daleko, kao nitko koga sam ikada poznavao i to pogotovo za svoje godine, a mlad si čovjek.

Nećemo se više ponavljati.

Ja sam takav kakav sam, a ti si to znao. Pa onda ideš svjesno pisat gluparije, a znaš da one to meni nisu. Da su mi ozbiljne. Šta si mislio napravit sa onim proseravanjem o 1000 kuna na Hajeka?
Nemoj me samo zajebavat da si stvarno stavio jer nisi...


I da, Stif, s vremenom sam naučio i sam da Sašu ne treba shvaćat ozbiljno. A ako je svrha svega zajebancija, onda u kurac, idem rađe na neki tinejdžerski forum, svrsishodnija je zajebancija, a tu i tamo bude neka sisa.

TVex

Broj postova : 170
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 4 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  TVex pon tra 19, 2010 10:35 am

Opčenito, mislim da si ti daleko preozbiljna osoba, daleko, daleko, kao nitko koga sam ikada poznavao i to pogotovo za svoje godine, a mlad si čovjek.
Prije bih rekao da si ti daleko preneozbiljna osoba za svoje godine.
Život je ozbiljna stvar, novci su ozbiljna stvar, a ozbiljna stvar je i kad prijatelja-poznanika-kojugodpičkumater radiš budaletinom.
I uvijek ću to tako shvaćat.

TVex

Broj postova : 170
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 4 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  Pukovnik pon tra 19, 2010 10:40 am

TVex je napisao/la:
Pukovnik je napisao/la:Svrha je zafrkancija, čini se da to svi shvaćamo osim tebe.....

Teško se naći na cugi, nešto isplanirat kad svaki ima svoj posao, jebiga jučer je Baggio radio od 8 do 23, ja kad nisam na poslu, onda od doma radim druga dva posla preko Interneta, vremena su takva, ljudi rade teško se za bilo što dogovorit.

Opčenito, mislim da si ti daleko preozbiljna osoba, daleko, daleko, kao nitko koga sam ikada poznavao i to pogotovo za svoje godine, a mlad si čovjek.

Nećemo se više ponavljati.

Ja sam takav kakav sam, a ti si to znao. Pa onda ideš svjesno pisat gluparije, a znaš da one to meni nisu. Da su mi ozbiljne. Šta si mislio napravit sa onim proseravanjem o 1000 kuna na Hajeka?
Nemoj me samo zajebavat da si stvarno stavio jer nisi...


I da, Stif, s vremenom sam naučio i sam da Sašu ne treba shvaćat ozbiljno. A ako je svrha svega zajebancija, onda u kurac, idem rađe na neki tinejdžerski forum, svrsishodnija je zajebancija, a tu i tamo bude neka sisa.

Da znam kakav si, vrlo dobro i ja sam te takvog prihvatio, ali iza svega što sam napisao u ovoj našoj raspravi stojim, jer to mislim. Ili misliš da i to lažem? Možda mi nije niti ime Saša, možda sam Srbin, a možda i Musliman. Jebiga, ako čovjek jednu stvar ponovi sto puta onda mora biti istina. Ako si se našao uvrijeđen time, žao mi je, ali to je što jest. Sam si danas potvrdio da si mi podrugivao, jebiga, ne znam drugačiji način kako bi to prihvatio nego da to stalno činiš, dojam koji imam jako dugo.

Nemam te stvarno više namjere uvjeravat u bilo šta, slobodan si čovjek, imaš pravo razmišljati o čemu god želiš.

To što sam ja osoba slobodnijeg duha, vjerujem da mi je to prednost, jer ne želim biti netko tko traži smrt ispod svakog kamena, imam samo jedan život, istina jadan je, ali je moj i provesti ću ga kako želim. Stvarno se nemam namjere ispričavati radi onoga što jesam, svatko ima svoje mane i vrline i nikoga nisam osuđivao radi toga, niti neću.

A poanta ovog foruma, ne znam zašto je ne shvaćaš, pričanje o kladionici, zabava, zafrkancija, jebiga sve pomalo...nismo Oprah Show, ali nismo niti Kazalište Komedija. Treba naći zlatnu sredinu.

Pukovnik

Broj postova : 221
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 4 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  Pukovnik pon tra 19, 2010 10:43 am

TVex je napisao/la:
Opčenito, mislim da si ti daleko preozbiljna osoba, daleko, daleko, kao nitko koga sam ikada poznavao i to pogotovo za svoje godine, a mlad si čovjek.
Prije bih rekao da si ti daleko preneozbiljna osoba za svoje godine.
Život je ozbiljna stvar, novci su ozbiljna stvar, a ozbiljna stvar je i kad prijatelja-poznanika-kojugodpičkumater radiš budaletinom.
I uvijek ću to tako shvaćat.

Ja sam ozbiljan kada to trebam biti. U jednim normalnim granicama, ne znam šta bi mi dobroga donijelo da konstantno budem nervozan, da gledam da me netko želi uništiti ili ne znam šta.

Eto vidiš, ti smatraš da ja tebe smatram budaletinom, ja smatram da ti mene tako shvaćaš.

Čini se da smo u pat poziciji.

Pukovnik

Broj postova : 221
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 4 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  TVex pon tra 19, 2010 10:45 am

Ne, nisam ti potvrdio da sam se rugao tvojim ulozima, nego činjenici DA LAŽEŠ ČIM ZINEŠ!
Ako već ti mene možeš radit kretenom sa svojim lažima, mogu i ja tebe zbog tih laži.
I to je tako.

Općenito je ispod svake razine razgovarati o novcima, a kamoli o TUĐIM novcima, ali u našoj komunikaciji odavno nema kriterija, pa jebiga sad, tu smo gdje smo. A i bolje je reć neke stvari nego zauvijek šutit. Osim na svadbi.

I tko te tražio da se ispričavaš zbog sebe Laughing
Ti si prvi krenuo s karakterizacijama, da sam ja preozbiljna osoba za svoje godine, jebote život, a imam ih 30!!

Šta ti misliš da ti jedini imaš račune na grbi i tisuću problema? Ajde molim te... Zbroji se malo.

TVex

Broj postova : 170
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 4 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  TVex pon tra 19, 2010 10:49 am

Pukovnik je napisao/la:
TVex je napisao/la:
Opčenito, mislim da si ti daleko preozbiljna osoba, daleko, daleko, kao nitko koga sam ikada poznavao i to pogotovo za svoje godine, a mlad si čovjek.
Prije bih rekao da si ti daleko preneozbiljna osoba za svoje godine.
Život je ozbiljna stvar, novci su ozbiljna stvar, a ozbiljna stvar je i kad prijatelja-poznanika-kojugodpičkumater radiš budaletinom.
I uvijek ću to tako shvaćat.

Ja sam ozbiljan kada to trebam biti. U jednim normalnim granicama, ne znam šta bi mi dobroga donijelo da konstantno budem nervozan, da gledam da me netko želi uništiti ili ne znam šta.

Eto vidiš, ti smatraš da ja tebe smatram budaletinom, ja smatram da ti mene tako shvaćaš.

Čini se da smo u pat poziciji.

Nikakva pat pozicija. TO si ti sad izmislio da relativiziraš situaciju.

A prava istina je da ti radiš mene budalom i to već mjesecima. Moš ti to po 1000.ti put sakrit pod svoj vječiti kukavički veo zajebancije, ali nije tako. I ja imam dugo neki dojam, uostalom, šta reći o tvojo iskrenosti kad nemaš muda priznat ni da si me stavio na block na gmailu. Ti mene Laughing Nakon svih onih tvojih psovki koje upravo zazivaju da se spusti zlo.

Nema pat pozicije. Zato što ti mene radiš budalom, a ja tebe ne. I to je ta razlika. Ja kad se zajebavam, onda je to jasno. Možda nije smiješno, ali bar znaš da pokušavam bit smiješan. A ti sve skrivaš pod zajebanciju. Jer to je dio tvoje osobnosti. Ok. Neka bude, čestitam ti. Al meni se više ne da čitat stvari tipa...


"o pička ti materina Marcel Felderu, od 4-1 do 4-6, za 4000 kuna!!!!!! dabogda ti lavina zatrpala cijelu obitelj, dabogda ti morski psi odgrizli glavu od vukova izgriženoj baki..."

Basketball

TVex

Broj postova : 170
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 4 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  Pukovnik pon tra 19, 2010 10:52 am

Eto ako ti mene nazivaš lažljivcem, onda si ti još gori, licemjer prije svega.

Stvarno ga pretjeruješ po stoti put, niti sam ikada govorio da samo ja imam novčane probleme, niti sam rekao da su moji problemi važniji od tuđih problema. Ti si oduvijek sebe postavljao kao mučenika, a zapravo ti je bolje nego većini ljudi.

No, dobro, mislim da smo raščistili neke stvari, prije svega da smo potpuno drugačije osobe.

Uvrijedio si me na više razina nekim riječima, dobrano si potvrdio ono što sam pričao. Ako ti ne shvaćaš mene kao čovjeka, onda je to posebna priča.

Drugi shvaćaju poantu onoga što predstavljam. Ja sam zadovoljan onime kakvim sam čovjekom postao, uvijek ću biti čovjek koji život shvaća u normalnim okvirima, a ne da razbijam glavu radi svake sitnice.

Pukovnik

Broj postova : 221
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 4 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  TVex pon tra 19, 2010 10:56 am

Pa kad si lažljivac Very Happy
LAŽEŠ! I sam si to priznao, šta sad oćeš? Zašto sam ja sad licemjer? Znači, ti za sebe smiješ reći da lažeš, ako uz to dodaš etiketu "zajebancije burke, ZAJEBANCIJA, šta si tako glup da ne shvaćaš zajebanciju??!"

Jebo takvo odnošenje prema prijateljima. Druga je stvar što te drugi možda nisu doživjeli ozbiljno, tj. kao prijatelja pa te i lakše prihvaćaju kad se ponašaš suprotno tome.

Ali neka. Jednom možda shvatiš. Ja sam svoje naučio. Po tisućiti put.


Zadnja promjena: TVex; pon tra 19, 2010 10:57 am; ukupno mijenjano 1 put.

TVex

Broj postova : 170
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 4 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  Pukovnik pon tra 19, 2010 10:57 am

TVex je napisao/la:
Pukovnik je napisao/la:
TVex je napisao/la:
Opčenito, mislim da si ti daleko preozbiljna osoba, daleko, daleko, kao nitko koga sam ikada poznavao i to pogotovo za svoje godine, a mlad si čovjek.
Prije bih rekao da si ti daleko preneozbiljna osoba za svoje godine.
Život je ozbiljna stvar, novci su ozbiljna stvar, a ozbiljna stvar je i kad prijatelja-poznanika-kojugodpičkumater radiš budaletinom.
I uvijek ću to tako shvaćat.

Ja sam ozbiljan kada to trebam biti. U jednim normalnim granicama, ne znam šta bi mi dobroga donijelo da konstantno budem nervozan, da gledam da me netko želi uništiti ili ne znam šta.

Eto vidiš, ti smatraš da ja tebe smatram budaletinom, ja smatram da ti mene tako shvaćaš.

Čini se da smo u pat poziciji.

Nikakva pat pozicija. TO si ti sad izmislio da relativiziraš situaciju.

A prava istina je da ti radiš mene budalom i to već mjesecima. Moš ti to po 1000.ti put sakrit pod svoj vječiti kukavički veo zajebancije, ali nije tako. I ja imam dugo neki dojam, uostalom, šta reći o tvojo iskrenosti kad nemaš muda priznat ni da si me stavio na block na gmailu. Ti mene Laughing Nakon svih onih tvojih psovki koje upravo zazivaju da se spusti zlo.

Nema pat pozicije. Zato što ti mene radiš budalom, a ja tebe ne. I to je ta razlika. Ja kad se zajebavam, onda je to jasno. Možda nije smiješno, ali bar znaš da pokušavam bit smiješan. A ti sve skrivaš pod zajebanciju. Jer to je dio tvoje osobnosti. Ok. Neka bude, čestitam ti. Al meni se više ne da čitat stvari tipa...


"o pička ti materina Marcel Felderu, od 4-1 do 4-6, za 4000 kuna!!!!!! dabogda ti lavina zatrpala cijelu obitelj, dabogda ti morski psi odgrizli glavu od vukova izgriženoj baki..."

Basketball

Gmal Talk sam potpuno isključio, s nikim ne razgovaram više preko toga, ali nemoj vjerovati, to je sve nova urota. Iako, nakon što si izvrijeđao cijeli katolički svijet psovkama o Isusu, nemaš pravo mene kritizirati, posebno zato što ja vrijeđam jednu osobu.

Kad spominješ stvari koje se meni ne da više slušati, tu spada ono tipa "pun mi je kurac da ne mogu uspjeti", konstantno sažaljevanje.

Nakon svega što sam te naslušao i nikada nisam prekidao razgovore u kojma si govorio o problemima u obitelji i sličnim stvarima koje sam ozbiljno shvatio ti mene ovako izvrijeđaš. Činjenica je da ti mene smatraš manjim čovjek od tebe, govoriš da nije istina, a zapravo jest.

Pukovnik

Broj postova : 221
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 4 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  Pukovnik pon tra 19, 2010 10:59 am

TVex je napisao/la:Pa kad si lažljivac Very Happy
LAŽEŠ! I sam si to priznao, šta sad oćeš? Zašto sam ja sad licemjer? Znači, ti za sebe smiješ reći da lažeš, ako uz to dodaš etiketu "zajebancije burke, ZAJEBANCIJA, šta si tako glup da ne shvaćaš zajebanciju??!"

Jebo takvo odnošenje prema prijateljima. Druga je stvar što te drugi možda nisu doživjeli ozbiljno, tj. kao prijatelja pa te i lakše prihvaćaju kad se ponašaš suprotno tome.

Ali neka. Jednom možda shvatiš. Ja sam svoje naučio. Po tisućiti put.

Ti si licemjer zato što se pretvara da si nešto što nisi, tako si radio godinama.

Eto, Vedrane ja sam Bill Gates. Eto, reci mi....SAŠA LAŽEŠ, znam da nisi Bill Gates, drugi će se nasmijati i kazati........opet se zajebavaš.

Upitaj sebe, zašto sam ja sa svima u odličnim odnosima, a zašto ti nisi?

Pukovnik

Broj postova : 221
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 4 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  TVex pon tra 19, 2010 11:06 am

Pukovnik je napisao/la:Gmal Talk sam potpuno isključio, s nikim ne razgovaram više preko toga, ali nemoj vjerovati, to je sve nova urota. Iako, nakon što si izvrijeđao cijeli katolički svijet psovkama o Isusu, nemaš pravo mene kritizirati, posebno zato što ja vrijeđam jednu osobu.

Kad spominješ stvari koje se meni ne da više slušati, tu spada ono tipa "pun mi je kurac da ne mogu uspjeti", konstantno sažaljevanje.

Nakon svega što sam te naslušao i nikada nisam prekidao razgovore u kojma si govorio o problemima u obitelji i sličnim stvarima koje sam ozbiljno shvatio ti mene ovako izvrijeđaš. Činjenica je da ti mene smatraš manjim čovjek od tebe, govoriš da nije istina, a zapravo jest.
Joj Saša, sad fakat prelaziš svaku mjeru. Navest ćeš me da izgovorim stvari koje ću fakat zažalit.

Ja se sažalijevam, a ti si prepun životnog elana, optimizma i energije za napredak. cheers
Neću uopće navodit primjere. Eto, ako ćemo već lijepit etikete licemjerja.

Ti jedan dan tvrdiš da ideš u Irak, sljedeći ideš radit za tvrtku u Americi, pa onda radiš u Kanadi, a onda već četvrti dan nemaš pojma o ničemu šta si rekao nego si upravo prezaovoljan životom, jer si eto u međuvremenu valjda dobio na kladionici. Ili šta li već.

A ja tebe nisam saslušao o obiteljskim i inim problemima? Kolko puta si proklinjao onog gada s Košarke, a još UVIJEK radiš za njega. E sad, ili si fakat mazohist, ili si i u tome lagao i pretjerivao, ne znam zašto. Iz kojeg god razloga i motiva, ali baš nije pošteno tako prema čovjeku koji ti još k tome dijeli savjete.

Ili kad mi napišeš sumanut mail: sad mi je dosta, sad idem po pištolj, pustit ću im svima krv.

I onda ja trebam ostat miran i mislit: ma to je Saša, laprda gluposti ko i obično...
Vrlo JEBEEEEENA zajebancija.


I ne znam šta koji kurac oćeš od mene. Ja se sažalijevam a šta ti radiš?! Ti imaš posao, i NON STOP neku kurčinu sereš protiv zemlje i ne znam čega. Te treba ubit ovog, te treba ubit onog. Nitko ti nije po volji, svi su za tebe goli kurac.

Ti si mene slušao i nisi me prekidao u mojim problemima, da, a već sljedeći dan si me pred SVIMA ismijavao kako sam ti plakao na telefon. To ti nisam zaboravio. Mislim, to radi čovjek s integritetom?

Moj najveći problem je, slažem se, što sam te shvatio ozbiljno. Pa sam ti pokušao pomoć, probao sam te nekak sa svojim starim spojit da radiš te prevode... iako zapravo ni ne znam šta je bilo na kraju...


A kaj se Žute loptice tiče, na kraju će još vjerojatno ispast da sam te i tamo pokrao, tj da sam zarađivao velike masne pare od svih onih silnih sponzora koje sam skupio, ali da sam tebi lagao da nemam ništa, samo zato da tebi ne bi dao ni kune za tekstove koje si pisao.

I onda si jedan dan odlučio da više ti nemaš kaj sudjelovat u radu tog lopovskog projekta koji te potkrada... Mislim, svaka čast, nemoj me sad krivo shvatit, stvarno ne bih htio to, jer ti si jedini od ovih farizeja bio stvarno spreman nešto i napraviti od onog šta si najavljivao godinama.

TVex

Broj postova : 170
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 4 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  TVex pon tra 19, 2010 11:08 am

Pukovnik je napisao/la:Ti si licemjer zato što se pretvara da si nešto što nisi, tako si radio godinama.

Eto, Vedrane ja sam Bill Gates. Eto, reci mi....SAŠA LAŽEŠ, znam da nisi Bill Gates, drugi će se nasmijati i kazati........opet se zajebavaš.

Upitaj sebe, zašto sam ja sa svima u odličnim odnosima, a zašto ti nisi?

Jel ti uopće znaš kaj znači pojam "licemjer"?
Ajde budi konkretan, KONKRETAN, šta sam se ja pretvarao da sam, a da zapravo nisam bio? Ili da nisam?
Pojasni mi to molim te.
Naravno da nisam sa svima u odličnim odnosima, kad ih ne gradim tako kako ih gradiš ti, iznevjerenim dogovorima i slično...

Uostalom, ja sam u dobrim odnosima s ljudima kojima to želim biti. I to je to.

TVex

Broj postova : 170
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 4 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  Pukovnik pon tra 19, 2010 11:19 am

E sad ga stvarno lažeš i pričaš gluposti!

Između ostalog šta si napisao, kada sam te ja molim te olajavao nekome iza leđa? Nikada to nisam radio, posebno da bi se netko radi toga pošteno nasmijao. Takvo govno nikada neću biti. Posebno ne radi tako ozbiljnih stvari.

Što se Iraka tiče, čovjek se zove Marko Perišić, radio je sa starim od mog frenda s kojima sam bio u vojsci, on mi je bio kao neka veza za odlazak u Irak u koji sam imao svake namjere ići, ali se nažalost kao mnogo toga izjalovilo.

Da, ova država je govno neviđeno, pobit treba cijelu našu vladu i to je činjenica koju dijeli 99 posto Hrvata i šta je to žalopojka? To je živa istina i imam apsolutnu namjeru otići odavde, prije svega u Ameriku, ali ne želim otići u ništavilo, bez plana, zato imam kontakte i sad sam prisiljen čekati, koliko dugo ne znam.

Onog gada s košarke proklinjem i dan danas, posebno nakon onoga što mi i danas radi, a zašto ga nisam napustio? Jer mi tih 500 kuna koje dobijem svaki mjesec nešto znači, zato što mi je to jedan od poslova s kojima sam još uvijek uključen u novinarstvo, ono za što sam se šest krvavih godina školovao. Uostalom, danas imam kontakte više od 100 različitih osoba u hrvatskoj košarci, a nakon svih sranja zaključio sam da se i dalje isplati biti u tom projektu, sve dok ne naiđe nešto bolje.

Spojio si me sa svojim starim, oduvijek sam ti na tome bio zahvalan, na kraju sam ja sjebo i tvoj stari je s punim pravom shvatio da ja nisam za to. I tu se prekinulo.

Što se mojih bijesnih ispada tiče, oni su bili iskreni, za dokaz ima cijeli svoj gornji kat, od ormara koji izgleda kao da su po njemu pucali nacisti u drugom svjetskom ratu, do stola u kojoj niti jedna ladica nije čitava, do groblja tastatura koje sam razbio, i posebno udubine na kučištu kompjutera.

I prosto ne vjerujem da me ovako napadaš za ono što sam ti pisao u ŽL, stvarno ne vjerujem. Prestao sam pisati jer sam imao drugih obveza, pomagao sam ti koliko sam mogao, nebitno za novac, nisam ga nikad ni tražio od tebe, niti razmišljao to napraviti. I sad mi to nabacuješ na nos. Ma mislim svaka ti čast!

Pukovnik

Broj postova : 221
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 4 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  Pukovnik pon tra 19, 2010 11:20 am

TVex je napisao/la:
Pukovnik je napisao/la:Ti si licemjer zato što se pretvara da si nešto što nisi, tako si radio godinama.

Eto, Vedrane ja sam Bill Gates. Eto, reci mi....SAŠA LAŽEŠ, znam da nisi Bill Gates, drugi će se nasmijati i kazati........opet se zajebavaš.

Upitaj sebe, zašto sam ja sa svima u odličnim odnosima, a zašto ti nisi?

Jel ti uopće znaš kaj znači pojam "licemjer"?
Ajde budi konkretan, KONKRETAN, šta sam se ja pretvarao da sam, a da zapravo nisam bio? Ili da nisam?
Pojasni mi to molim te.
Naravno da nisam sa svima u odličnim odnosima, kad ih ne gradim tako kako ih gradiš ti, iznevjerenim dogovorima i slično...

Uostalom, ja sam u dobrim odnosima s ljudima kojima to želim biti. I to je to.

Neću se ponavljati, spomenuo sam primjere tvoje licemjernosti u svemu što smo pisali danas.

Pukovnik

Broj postova : 221
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 4 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  Pukovnik pon tra 19, 2010 11:26 am

A kad govorimo o ispadima bijesa, ne znam samo tko je urlao u mailova sa "PREREZAT ĆU SI GRKLJAN, UBIT ĆU SE, ZAKLAT ĆU SE" i šta još ne.....znači tu nisi lagao?

Govoriš za moju košarku, ti koliko si dugo trpio onog tipa iz Men's Healtha, mjesecima si govorio "ODLAZIM, ODJEBAT ĆU GA, VIŠE NE IDEM TAMO, UVIJEK ME NAPIJU" ali i dalje si nastavio tamo raditi.

Molim lijepo, ako već pričaš takve stvari o meni, pogledaj prvo sebe.

Pukovnik

Broj postova : 221
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 4 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.