Kladioničarska četvorka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barcelona de Tiempo

4 posters

Stranica 3 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Barcelona de Tiempo - Page 3 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  Pukovnik pon tra 19, 2010 7:55 am

TVex je napisao/la:
stifmeister je napisao/la:ma gotovo je sa spavanjem...ovo je stvarno užas meč, a baš je dobro bio počeo

Dobro, drkicu ti ne mogu savjetovat, jer je nemoguće postić erekciju dok se igra meč na koji si se kladio, provjereno 1000. puta Laughing
Najbolje da odeš nekog lemat na cestu, ali to nije realna varijanta.
Ništa, bojim se da si zarobljen u paklu ovog meča i da ćeš nakon njega izvuće neke pouke. rabbit

Kako glupo zvučim bounce

Nema se tu kakve pouke izvlačit, 5:1 nije normalno propustiti pa da je na drugoj strani Pero Magdić.

Pukovnik

Broj postova : 221
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 3 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  TVex pon tra 19, 2010 7:55 am

Pukovnik je napisao/la:Nema se tu kakve pouke izvlačit, 5:1 nije normalno propustiti pa da je na drugoj strani Pero Magdić.
Pouka je: nema smisla kladit se, još se manje smisla ima kladit na tenis, a najmanje smisla ima pratit oklade.

TVex

Broj postova : 170
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 3 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  Pukovnik pon tra 19, 2010 7:56 am

TVex je napisao/la:
Pukovnik je napisao/la:Riješio se jednog zla pa ušao u drugo Smile
Riješio sam ih se svih. Sad sam smiren čovjek.

Ti da budeš smiren čovjek? Neće to moći drugo, ovo ti je u krvi. Čime prije to shvatiš biti će ti bolje. Smile

Pukovnik

Broj postova : 221
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 3 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  Pukovnik pon tra 19, 2010 7:56 am

TVex je napisao/la:
Pukovnik je napisao/la:Nema se tu kakve pouke izvlačit, 5:1 nije normalno propustiti pa da je na drugoj strani Pero Magdić.
Pouka je: nema smisla kladit se, još se manje smisla ima kladit na tenis, a najmanje smisla ima pratit oklade.

Griješiš, smisao klađenja je postojeći, on je apsolutna istina, a nepravde su dio svakodnevnog života, svi to znamo, svi smo to iskusili.

Pukovnik

Broj postova : 221
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 3 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  stifmeister pon tra 19, 2010 7:57 am

kad sam se probudio, znao sam da ovo nije normalno, da sam u nekom drugom svijetu koji zapravo ne postoji

stifmeister
Admin

Broj postova : 185
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 3 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  Pukovnik pon tra 19, 2010 7:58 am

A ovaj Ventura, nekad bio respektabilan tenisač, danas smijurija. Trebalo je dić kredit i stavit na hendi Almagrita.

Pukovnik

Broj postova : 221
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 3 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  stifmeister pon tra 19, 2010 8:00 am

Pukovnik je napisao/la:A ovaj Ventura, nekad bio respektabilan tenisač, danas smijurija. Trebalo je dić kredit i stavit na hendi Almagrita.

to je onaj s wc papira, kad je Vex imao ukazanje Very Happy

stifmeister
Admin

Broj postova : 185
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 3 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  Pukovnik pon tra 19, 2010 8:01 am

stifmeister je napisao/la:
Pukovnik je napisao/la:A ovaj Ventura, nekad bio respektabilan tenisač, danas smijurija. Trebalo je dić kredit i stavit na hendi Almagrita.

to je onaj s wc papira, kad je Vex imao ukazanje Very Happy

hehe....da...da Smile

Pukovnik

Broj postova : 221
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 3 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  TVex pon tra 19, 2010 8:02 am

stifmeister je napisao/la:kad sam se probudio, znao sam da ovo nije normalno, da sam u nekom drugom svijetu koji zapravo ne postoji
Meni se to događalo bezbroj puta u periodu od kraja 10. mjeseca do kraja 1. mjeseca
Kad god bih počeo pratiti meč ili tekmu u kojem moja oklada ima vodstvo, dogodio bi se totalni raspad...

NIKAD neću zaboravit kada mi je falio samo Sacramento+12.5 protiv Orlanda u Sacramentu, kada su Kingsi bili u strašnoj formi, a Orlando u najgoroj uopće u ovoj sezoni...

Nisam imao živaca pratit, nego sam odlučio spavat... I pazi sad ovo... Neka viša sila me probudila točno u trenutku da upalim teletekst i vidim rezultat 81-80 za Sacramento na kraju treće četvrtine. Od tada, kako sam ja pratio, njihov broj koševa je stajao, a Orlandov iz sekunde u sekundu (doslovno!!) se penjao...

Tu patnju ti ne mogu opisat, taman se još cura dizala na posao, a ja totalno izgubio živce, urlao, psovao, razbijao daljinski...


...eto, to je Sašina apsolutna istina klađenja Laughing

TVex

Broj postova : 170
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 3 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  TVex pon tra 19, 2010 8:02 am

stifmeister je napisao/la:
Pukovnik je napisao/la:A ovaj Ventura, nekad bio respektabilan tenisač, danas smijurija. Trebalo je dić kredit i stavit na hendi Almagrita.

to je onaj s wc papira, kad je Vex imao ukazanje Very Happy
Ne, nego s ručnika Razz

TVex

Broj postova : 170
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 3 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  stifmeister pon tra 19, 2010 8:07 am

ovaj zeballos je gotov, neću ga više ni pratit

stifmeister
Admin

Broj postova : 185
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 3 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  Pukovnik pon tra 19, 2010 8:07 am

TVex je napisao/la:
stifmeister je napisao/la:kad sam se probudio, znao sam da ovo nije normalno, da sam u nekom drugom svijetu koji zapravo ne postoji
Meni se to događalo bezbroj puta u periodu od kraja 10. mjeseca do kraja 1. mjeseca
Kad god bih počeo pratiti meč ili tekmu u kojem moja oklada ima vodstvo, dogodio bi se totalni raspad...

NIKAD neću zaboravit kada mi je falio samo Sacramento+12.5 protiv Orlanda u Sacramentu, kada su Kingsi bili u strašnoj formi, a Orlando u najgoroj uopće u ovoj sezoni...

Nisam imao živaca pratit, nego sam odlučio spavat... I pazi sad ovo... Neka viša sila me probudila točno u trenutku da upalim teletekst i vidim rezultat 81-80 za Sacramento na kraju treće četvrtine. Od tada, kako sam ja pratio, njihov broj koševa je stajao, a Orlandov iz sekunde u sekundu (doslovno!!) se penjao...

Tu patnju ti ne mogu opisat, taman se još cura dizala na posao, a ja totalno izgubio živce, urlao, psovao, razbijao daljinski...


...eto, to je Sašina apsolutna istina klađenja Laughing

E vidiš te priče, isto kao moje gdje tražim neko svemirsko objašnjenje što promašujem zicere ili što se dogodi neki preokret, a zapravo je apsolutna istina da su to sve gluposti, nema neke više sile koje to radi, jednostavno se događa, jer je to u prirodi čovjeka.

Pukovnik

Broj postova : 221
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 3 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  TVex pon tra 19, 2010 8:09 am

Pukovnik je napisao/la:
TVex je napisao/la:
stifmeister je napisao/la:kad sam se probudio, znao sam da ovo nije normalno, da sam u nekom drugom svijetu koji zapravo ne postoji
Meni se to događalo bezbroj puta u periodu od kraja 10. mjeseca do kraja 1. mjeseca
Kad god bih počeo pratiti meč ili tekmu u kojem moja oklada ima vodstvo, dogodio bi se totalni raspad...

NIKAD neću zaboravit kada mi je falio samo Sacramento+12.5 protiv Orlanda u Sacramentu, kada su Kingsi bili u strašnoj formi, a Orlando u najgoroj uopće u ovoj sezoni...

Nisam imao živaca pratit, nego sam odlučio spavat... I pazi sad ovo... Neka viša sila me probudila točno u trenutku da upalim teletekst i vidim rezultat 81-80 za Sacramento na kraju treće četvrtine. Od tada, kako sam ja pratio, njihov broj koševa je stajao, a Orlandov iz sekunde u sekundu (doslovno!!) se penjao...

Tu patnju ti ne mogu opisat, taman se još cura dizala na posao, a ja totalno izgubio živce, urlao, psovao, razbijao daljinski...


...eto, to je Sašina apsolutna istina klađenja Laughing

E vidiš te priče, isto kao moje gdje tražim neko svemirsko objašnjenje što promašujem zicere ili što se dogodi neki preokret, a zapravo je apsolutna istina da su to sve gluposti, nema neke više sile koje to radi, jednostavno se događa, jer je to u prirodi čovjeka.

Hahahhaa, sad bi ti najrađe pejstao sve one tvoje lude mailove... cheers
Ne znam kaj sad želiš dokazat, ja sam samo rekao kako je besmisleno pratiti nešto na što nemreš utjecati, pritom gubiti tonu živaca i na koncu konca, još tražiti razlog di si ti pogriješio da je to tako završilo. To je najgluplje od svega.

Klađenje je kozmička glupost.

TVex

Broj postova : 170
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 3 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  Pukovnik pon tra 19, 2010 8:14 am

TVex je napisao/la:
Pukovnik je napisao/la:
TVex je napisao/la:
stifmeister je napisao/la:kad sam se probudio, znao sam da ovo nije normalno, da sam u nekom drugom svijetu koji zapravo ne postoji
Meni se to događalo bezbroj puta u periodu od kraja 10. mjeseca do kraja 1. mjeseca
Kad god bih počeo pratiti meč ili tekmu u kojem moja oklada ima vodstvo, dogodio bi se totalni raspad...

NIKAD neću zaboravit kada mi je falio samo Sacramento+12.5 protiv Orlanda u Sacramentu, kada su Kingsi bili u strašnoj formi, a Orlando u najgoroj uopće u ovoj sezoni...

Nisam imao živaca pratit, nego sam odlučio spavat... I pazi sad ovo... Neka viša sila me probudila točno u trenutku da upalim teletekst i vidim rezultat 81-80 za Sacramento na kraju treće četvrtine. Od tada, kako sam ja pratio, njihov broj koševa je stajao, a Orlandov iz sekunde u sekundu (doslovno!!) se penjao...

Tu patnju ti ne mogu opisat, taman se još cura dizala na posao, a ja totalno izgubio živce, urlao, psovao, razbijao daljinski...


...eto, to je Sašina apsolutna istina klađenja Laughing

E vidiš te priče, isto kao moje gdje tražim neko svemirsko objašnjenje što promašujem zicere ili što se dogodi neki preokret, a zapravo je apsolutna istina da su to sve gluposti, nema neke više sile koje to radi, jednostavno se događa, jer je to u prirodi čovjeka.

Hahahhaa, sad bi ti najrađe pejstao sve one tvoje lude mailove... cheers
Ne znam kaj sad želiš dokazat, ja sam samo rekao kako je besmisleno pratiti nešto na što nemreš utjecati, pritom gubiti tonu živaca i na koncu konca, još tražiti razlog di si ti pogriješio da je to tako završilo. To je najgluplje od svega.

Klađenje je kozmička glupost.

Pa to baš govorim, glupo se nervirati na stvari na koje ne možeš utjecati, poput Rochusa danas, ili druge pizdeke.

Klađenje je opaka stvar i ja je obožavam! Very Happy

Pukovnik

Broj postova : 221
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 3 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  TVex pon tra 19, 2010 8:14 am

Zapravo, moram se ispraviti. Nije klađenje kao takvo glupost, ali praćenje rezultata, naročito ako igraš više od 1 ili 2 para dnevno... e to je velika pizdarija...

...napravi računicu u koju ćeš ubacit kolki ti je profit od klađenja svih ovih godina, koliko si vremena za njega uložio, i koliko živaca.
Znam da su to kruške i jabuke, ali po prilici moš i sam procjenit da si u debelom minusu kad sve pozbrajaš. Kao i svi mi skupa.

TVex

Broj postova : 170
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 3 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  TVex pon tra 19, 2010 8:16 am

Stvarno nevjerojatno da se jedasn profesionalan tenisač može ovako raspast. Od 5-1 do 6-7, 0-4... Mad

TVex

Broj postova : 170
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 3 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  Pukovnik pon tra 19, 2010 8:19 am

Tako je, u minusu sam, ali gledajući na dugi rok, isto sam tako u minusu kad gledam koje sam sve gluposti u životu kupio, bacao novac na stvari koje mi nikad nisu trebale, a koje sam koristio možda dva puta.

Zašto se kladim? Činjenica ostaje, da svake godine, barem sedam, osam puta dobijem dobitke između 3-5 tisuća kuna, a nekih 20-tak puta između tisuću i dvije, eto prije dva tjedna sam zadnji put, na ulog od 15 kuna dobio 1800. Prošli tjedan sam promašio Llanelli na tečaju 1.30 za četiri i pol tisuće.

Bez obzira na često divljanje, psovanje i sve što dolazi s klađenjem, zaradio sam fine novce koje sam onda još finije potrošio. Very Happy

Pukovnik

Broj postova : 221
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 3 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  Pukovnik pon tra 19, 2010 8:23 am

Ajde Horacio, možeš ti to!

Pukovnik

Broj postova : 221
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 3 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  TVex pon tra 19, 2010 8:23 am

Pukovnik je napisao/la:Tako je, u minusu sam, ali gledajući na dugi rok, isto sam tako u minusu kad gledam koje sam sve gluposti u životu kupio, bacao novac na stvari koje mi nikad nisu trebale, a koje sam koristio možda dva puta.

Zašto se kladim? Činjenica ostaje, da svake godine, barem sedam, osam puta dobijem dobitke između 3-5 tisuća kuna, a nekih 20-tak puta između tisuću i dvije, eto prije dva tjedna sam zadnji put, na ulog od 15 kuna dobio 1800. Prošli tjedan sam promašio Llanelli na tečaju 1.30 za četiri i pol tisuće.

Bez obzira na često divljanje, psovanje i sve što dolazi s klađenjem, zaradio sam fine novce koje sam onda još finije potrošio. Very Happy
Pa šta onda koji vrag tolko luduješ stalno?
Prema tvom ponašanju čovjek bi reko da asi ostavio desetke tisuća kuna u kladionici...

ja u životu nisam dobio više od tisuću kuna na kladi...

TVex

Broj postova : 170
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 3 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  Pukovnik pon tra 19, 2010 8:29 am

TVex je napisao/la:
Pukovnik je napisao/la:Tako je, u minusu sam, ali gledajući na dugi rok, isto sam tako u minusu kad gledam koje sam sve gluposti u životu kupio, bacao novac na stvari koje mi nikad nisu trebale, a koje sam koristio možda dva puta.

Zašto se kladim? Činjenica ostaje, da svake godine, barem sedam, osam puta dobijem dobitke između 3-5 tisuća kuna, a nekih 20-tak puta između tisuću i dvije, eto prije dva tjedna sam zadnji put, na ulog od 15 kuna dobio 1800. Prošli tjedan sam promašio Llanelli na tečaju 1.30 za četiri i pol tisuće.

Bez obzira na često divljanje, psovanje i sve što dolazi s klađenjem, zaradio sam fine novce koje sam onda još finije potrošio. Very Happy
Pa šta onda koji vrag tolko luduješ stalno?
Prema tvom ponašanju čovjek bi reko da asi ostavio desetke tisuća kuna u kladionici...

ja u životu nisam dobio više od tisuću kuna na kladi...

Ludujem zato što puno gubim, to je onaj minus o čemu pričam....druga je stvar što ne znam s novcem, to mi je užasna mana pa lovu potrošim brzinom munje.

Razlika između nas dvojice je u tome što si ti igrao s ulozima od po 900 kuna konstantno, riskirao si puno, ja sam davno shvatio da sam više love zaradio s ulozima od 20 do 50 kuna nego s ovim visokim. Najbolji primjer je subota, kada sam stavio 100 kuna na tri para, Bragu, Bayern i Bilbao u košarci 1X, promašio sam Bilbao. Jučer sam dobio 330 kuna na dva listića koja sam uplatio popodne nakon što me sjebo Arsenal, ukupan ulog je bio 30 kuna.

Stavljao sam ja i po 500 kuna, recimo prije mjesec dana na Catania-Inter 2, i to je Inter izgubio nakon vodstva 1:0, tisuću kuna sam uložio samo jednom, prije tri godine mislim, meč Nadal-Wawrinka u Paris-Bercyu na hendi Stanka 5,5 i to sam izgubio.

Dakle, poanta je da sam više sreće imao s manjim ulozima nego većim.

Pukovnik

Broj postova : 221
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 3 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  Pukovnik pon tra 19, 2010 8:30 am

TVex je napisao/la:
Pukovnik je napisao/la:Tako je, u minusu sam, ali gledajući na dugi rok, isto sam tako u minusu kad gledam koje sam sve gluposti u životu kupio, bacao novac na stvari koje mi nikad nisu trebale, a koje sam koristio možda dva puta.

Zašto se kladim? Činjenica ostaje, da svake godine, barem sedam, osam puta dobijem dobitke između 3-5 tisuća kuna, a nekih 20-tak puta između tisuću i dvije, eto prije dva tjedna sam zadnji put, na ulog od 15 kuna dobio 1800. Prošli tjedan sam promašio Llanelli na tečaju 1.30 za četiri i pol tisuće.

Bez obzira na često divljanje, psovanje i sve što dolazi s klađenjem, zaradio sam fine novce koje sam onda još finije potrošio. Very Happy
Pa šta onda koji vrag tolko luduješ stalno?
Prema tvom ponašanju čovjek bi reko da asi ostavio desetke tisuća kuna u kladionici...

ja u životu nisam dobio više od tisuću kuna na kladi...

Ako se ne varam, ti si prije dvije godine imao banku više od osam tisuća kuna, znači da ti je dobro išlo.

Pukovnik

Broj postova : 221
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 3 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  TVex pon tra 19, 2010 8:32 am

Hehe, mladiću, ja tebi više niš ne vjerujem, možeš pisat kaj god želiš, ali sve je to onako...
cheers

čisto ja sumnjam da si u plusu sa listićima od 15-30 kuna, a kaj se tiče velikih uloga...
naravno da nisi u plusu kad si 500 popušio samo na Reisteru danas Laughing da ne spominjem hajeka, francuze i ostale velike uloge koje si zaboravio navest u ovom gornjem postu Laughing Laughing

TVex

Broj postova : 170
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 3 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  Pukovnik pon tra 19, 2010 8:37 am

TVex je napisao/la:Hehe, mladiću, ja tebi više niš ne vjerujem, možeš pisat kaj god želiš, ali sve je to onako...
cheers

čisto ja sumnjam da si u plusu sa listićima od 15-30 kuna, a kaj se tiče velikih uloga...
naravno da nisi u plusu kad si 500 popušio samo na Reisteru danas Laughing da ne spominjem hajeka, francuze i ostale velike uloge koje si zaboravio navest u ovom gornjem postu Laughing Laughing

Hehe, nisam stavio 500 kuna Reistera, igrao sam za 150, to sam stavio dio love od jučerašnjeg dobitka.

Pa nisam ih sve naveo, di ću se svega sjetit....a to što mi ne vjeruješ da sam zaradio s malim ulozima je zato što si ti uvijek vjerovao sistemima, istraživao si sve i svašta pa jedino što vjeruješ je da se zaraditi može samo velikim uplatama. Iako sumnjam da si ti meni uvijek istinu govorio, znam kako si mi pričao pet dana zaredom da si izgubio oko pet tisuća kuna, pa si se idući dan vratio ponovno s ogromnim ulozima. Pa onda ili si ultra bogat ili si pretjerivao. Wink

Činjenica jest da sam daleko, daleko više zaradio s manjim ulozima nego s velikim, jer da sam velike forsirao konstantno danas bi vjerojatno bio mrtav jer bi se ubio.

Pukovnik

Broj postova : 221
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 3 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  TVex pon tra 19, 2010 8:41 am

Pukovnik je napisao/la:Hehe, nisam stavio 500 kuna Reistera, igrao sam za 150, to sam stavio dio love od jučerašnjeg dobitka.

Pa nisam ih sve naveo, di ću se svega sjetit....a to što mi ne vjeruješ da sam zaradio s malim ulozima je zato što si ti uvijek vjerovao sistemima, istraživao si sve i svašta pa jedino što vjeruješ je da se zaraditi može samo velikim uplatama. Iako sumnjam da si ti meni uvijek istinu govorio, znam kako si mi pričao pet dana zaredom da si izgubio oko pet tisuća kuna, pa si se idući dan vratio ponovno s ogromnim ulozima. Pa onda ili si ultra bogat ili si pretjerivao. Wink

Činjenica jest da sam daleko, daleko više zaradio s manjim ulozima nego s velikim, jer da sam velike forsirao konstantno danas bi vjerojatno bio mrtav jer bi se ubio.
Ok, uvijek postoji određena (ne velika, ali postoji) vjerojatnost da govoriš istinu.
Ako je to točno, matematički ti si jedan od najsretnijih čovjeka na svijetu (što se igara na sreću tiče, naravnO), što nema nikakve veze s tvojim općim ponašanjem. Ili je takav dojam, ako se varam, oprosti.

Kaj se tiče mene, ja u životu nisam slagao nikome takvu stvar, a ti si samo danas tri puta. U krajnjoj liniji, boli me isusov kurac za tvoje uloge i kak ti funkcioniraš u kladionici, ali ne volim kad me se radi majmunom godinama pa i pod okriljem zajebancije.

Onaj dan kad si se hvalio da si stavio 1000 kuna na dubl Francuska-6.5 protiv Čeha i Hajek+6.5 protiv Južnjija, ja sam stvarno stavio puno nvoaca (ne sjećam se više kolko) na idiota Hajeka. Nisi ti kriv što sam ja kreten, naravno, ali si kriv što si lagao o takvim stvarima. Previše je previše.

A to da sam gubio grozne svote u serijama ti možeš vjerovat ili ne, ja te u to sigurnoo neću uvjeravat, jer to nije nešto čime se ponosim u ovom životu. Mad

TVex

Broj postova : 170
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 3 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  Pukovnik pon tra 19, 2010 8:50 am

Tada sam na Hajeka i Francuza stavio tisuću kuna, to što mi nisi vjerovao tvoja je stvar.

Ali, ajde kad pričamo otvoreno, u raspravama s tobom ja sam se milijun puta osjećao kao majmun. Psovao si Isusa, Boga i sve svece onda kad ja opsujem nekog igrača soliš mi pamet kao "kako se ja usuđujem" ili ne znam šta, sad ne znam jel si mi lagao ili nisi kad si to uopće psovao, ili si se na koljenima molio za oprosto ne znam, ali kad mi tako nastupiš onda ne znam da li da ti vjerujem.

Cijelo vrijeme govoriš o životnim nepravdama, kako je teška financijska situacija, uspoređuješ se s mojom jer sam do prije šest mjeseci otkada sam počeo raditi, živio praktički s 800 kuna mjesečno, a i to pretjerujem, onda izgubiš navodno pet tisuća kuna, dva dana poslije opet ulažeš po tisuću, osamsto ili sedamsto kuna....nebitno, da bi me onda činio bezvrijednim samo zato što sam ja na istom paru izgubio 50 kuna koja mi život, a ti 900, pa ti više vrijediš jer si uložio više. Pa ako možeš ulagati svaki dan 900 kuna onda, jebiga, nije ti loše u životu. Iskreno, drago mi je što imaš, istinski mi je drago, ali onda se nemoj pretvarati da si bio u mojoj situaciji jer nisi. Kada sam posuđivao svakojake svote novca, poniženje kakvo nitko ne želi iskusiti.

Da li sam najsretniji na svijetu što se igara tiče, nisam, jer imam velike životne troškove, onih 1800 kuna koje sam rekao da sam dobio prije dva tjedna potrošio sam u roku od dva dana jer imam računa i drugih troškova. Zato se uvijek vratim na nulu, pa ponovno psujem i ludujem okolo. Da ne spominjem da sam proteklih godina polupao pola kućnog inventara dok sam gubio, ali opet za tebe ne vrijedim jer sam izgubio "samo" 50 kuna.

Jebiga, mladiću, slažem se s tobom, previše je previše.

Pukovnik

Broj postova : 221
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 3 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.