Kladioničarska četvorka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barcelona de Tiempo

4 posters

Stranica 5 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Barcelona de Tiempo - Page 5 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  TVex pon tra 19, 2010 11:27 am

Pukovnik je napisao/la:I prosto ne vjerujem da me ovako napadaš za ono što sam ti pisao u ŽL, stvarno ne vjerujem. Prestao sam pisati jer sam imao drugih obveza, pomagao sam ti koliko sam mogao, nebitno za novac, nisam ga nikad ni tražio od tebe, niti razmišljao to napraviti. I sad mi to nabacuješ na nos. Ma mislim svaka ti čast!
Kaj bi te zbog toga napadal, ne budi smiješan. Otkud mi pravo za to?
Samo me zasmetalo kaj smo se nekaj dogovorili, a ti se već isti dan taj dogovor prekršio. Eto, tada još nisam bio svjestan činjenice da Sašu Živka ne treba shvaćat ozbiljno.

Činjenica je da je većina vas vrlo nezrela, a to sakrivate pod krinkom duhovitosti, šaljivosti, zajebancije, i sličnih floskula.
Za što bi me iskreno bolio kurčić, da se mene ne dovodi s time u kontekst kao čovjeka preozbiljnog za svoje godine Laughing


Uglavnom, ova naša rasprava ili šta je već, je odavno prestala imat smisla, pa te ovim putem i sve vas pozdravljam, želim vam sreću u životu, kladionici i na poslovnom planu.
Neću vam više "pametovat" zbog nečeg što sam s godinama eto uspio naučit, jer to se doživaljva ko da se ja pravim pametan, a samo želim ukazati na nešto.

Ma jebo me krvavi pas kakav sam ja totalni idiot!

TVex

Broj postova : 170
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 5 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  Pukovnik pon tra 19, 2010 11:28 am

Imaš pravo, ova rasprava je davno izgubila smisao. Ugodan ti život želim.

Pukovnik

Broj postova : 221
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 5 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  TVex pon tra 19, 2010 11:30 am

Pukovnik je napisao/la:A kad govorimo o ispadima bijesa, ne znam samo tko je urlao u mailova sa "PREREZAT ĆU SI GRKLJAN, UBIT ĆU SE, ZAKLAT ĆU SE" i šta još ne.....znači tu nisi lagao?

Govoriš za moju košarku, ti koliko si dugo trpio onog tipa iz Men's Healtha, mjesecima si govorio "ODLAZIM, ODJEBAT ĆU GA, VIŠE NE IDEM TAMO, UVIJEK ME NAPIJU" ali i dalje si nastavio tamo raditi.

Molim lijepo, ako već pričaš takve stvari o meni, pogledaj prvo sebe.
eto, a taman sam mislio isključit forum, ali mi moja taština sada ne da da to (još) napravim...
šta koji kurac!??! ja za MH ne surađujem već preko godinu dana, skoro i dvije, u tom sam razdoblju napisao jedan ili 2 teksta, i 3 prevoda, a kod njih sam se pojavio možda 4 puta... i sve zato što sam procijenio da me ne cijene onoliko koliko bi trebali.

Tako da nemoj trućkat.
A ovo s rezanjem grkljana... jebo me tito ako sam ja tu rečenicu ikad izgovorio. Stvarno sam svašta znao reć, ali za grkljan, to nisam. Da ću se ubit, je, to sam govorio. Eto, i to je još jedna od poruka što klađenje čini čovjeku, što klađenje čini meni. I zato sam vam pisao ono danas.

Ali ne, veliki gospodin (da tebe prafraziram) Saša tada je to smatrao pametovanjem od strane psihički nestabilne ličnosti od koje je on bolji, pa nije Saša tako labilan da bi se ikad dovodio u situaciju da govori ili piše takve stvari, zar ne ? rabbit

Pa jebite se onda lagano, evo vam, boli me kurac za vaše klađenje. Kladite se, ja neću. I to je to. Bio sam dovoljno budala zbog kladionice, više ne želim.

Evo bio sam tolika budala da ase 6 sati prepoucavam preko foruma, i da usput ispišem 7 stranica. HAahaha

TVex

Broj postova : 170
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 5 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  Pukovnik pon tra 19, 2010 11:33 am

TVex je napisao/la:
Pukovnik je napisao/la:A kad govorimo o ispadima bijesa, ne znam samo tko je urlao u mailova sa "PREREZAT ĆU SI GRKLJAN, UBIT ĆU SE, ZAKLAT ĆU SE" i šta još ne.....znači tu nisi lagao?

Govoriš za moju košarku, ti koliko si dugo trpio onog tipa iz Men's Healtha, mjesecima si govorio "ODLAZIM, ODJEBAT ĆU GA, VIŠE NE IDEM TAMO, UVIJEK ME NAPIJU" ali i dalje si nastavio tamo raditi.

Molim lijepo, ako već pričaš takve stvari o meni, pogledaj prvo sebe.
eto, a taman sam mislio isključit forum, ali mi moja taština sada ne da da to (još) napravim...
šta koji kurac!??! ja za MH ne surađujem već preko godinu dana, skoro i dvije, u tom sam razdoblju napisao jedan ili 2 teksta, i 3 prevoda, a kod njih sam se pojavio možda 4 puta... i sve zato što sam procijenio da me ne cijene onoliko koliko bi trebali.

Tako da nemoj trućkat.
A ovo s rezanjem grkljana... jebo me tito ako sam ja tu rečenicu ikad izgovorio. Stvarno sam svašta znao reć, ali za grkljan, to nisam. Da ću se ubit, je, to sam govorio. Eto, i to je još jedna od poruka što klađenje čini čovjeku, što klađenje čini meni. I zato sam vam pisao ono danas.

Ali ne, veliki gospodin (da tebe prafraziram) Saša tada je to smatrao pametovanjem od strane psihički nestabilne ličnosti od koje je on bolji, pa nije Saša tako labilan da bi se ikad dovodio u situaciju da govori ili piše takve stvari, zar ne ? rabbit

Pa jebite se onda lagano, evo vam, boli me kurac za vaše klađenje. Kladite se, ja neću. I to je to. Bio sam dovoljno budala zbog kladionice, više ne želim.

Da, sad sam i to izmislio. Super. Iako si mi to rekao, ako me sjećanje ne vara, prije dva tjedna nakon što si izgubio na pokeru.

U redu, čuvaj se, želim ti ugodan život.

Pukovnik

Broj postova : 221
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 5 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  TVex pon tra 19, 2010 11:41 am

Izgubio sam na pkeru, izgubio sam na kladionici, i još sam o tome okolo pričao!!
DA, LUZERČINA SAM, jedini majmun koji kad kaže da gubi, to stvarno i misli Mad
Ajde bok

TVex

Broj postova : 170
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 5 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  nadal18 pon tra 19, 2010 11:56 am

affraid

nadal18

Broj postova : 75
Join date : 25.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 5 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  stifmeister pon tra 19, 2010 1:24 pm

momci, u početku mi je ova vaša prepiska bili intrigantna, al ovo je stvarno prešlo svaku granicu...šokiran sam....ovaj forum je trebao poslužiti tome da se opet zajebavamo kao u stara dobra vremena, da se ponovo povežemo nakon što smo se izgubili posljednjih godina, a ono - kurac. Ne mogu vjerovati

stifmeister
Admin

Broj postova : 185
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 5 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  TVex pon tra 19, 2010 1:26 pm

stifmeister je napisao/la:momci, u početku mi je ova vaša prepiska bili intrigantna, al ovo je stvarno prešlo svaku granicu...šokiran sam....ovaj forum je trebao poslužiti tome da se opet zajebavamo kao u stara dobra vremena, da se ponovo povežemo nakon što smo se izgubili posljednjih godina, a ono - kurac. Ne mogu vjerovati
Da...
Ispričavam ti se zbog onih izjava, bio sam u afektu i...
Mad

TVex

Broj postova : 170
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 5 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  stifmeister pon tra 19, 2010 1:29 pm

kao prvo, niste to trebali ovako javno sve isipati...kao drugo, jebem mu mater, možda nismo ljudi koji bi se bacili pod vlak da jedan drugom spase život, ili ulazili u poslovni rizik jedan zbog drugog, ali ovo je sasvim dobro funkacioniralo, imamo stvar koja nas povezuje: kladionica i sport, i dobru zajebanciju. Ja sam mislio da to može biti dovoljno...

stifmeister
Admin

Broj postova : 185
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 5 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  TVex pon tra 19, 2010 1:31 pm

Pa ko kaže da ne može i dalje funkcionirat?

TVex

Broj postova : 170
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 5 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  Pukovnik pon tra 19, 2010 1:32 pm

stifmeister je napisao/la:kao prvo, niste to trebali ovako javno sve isipati...kao drugo, jebem mu mater, možda nismo ljudi koji bi se bacili pod vlak da jedan drugom spase život, ili ulazili u poslovni rizik jedan zbog drugog, ali ovo je sasvim dobro funkacioniralo, imamo stvar koja nas povezuje: kladionica i sport, i dobru zajebanciju. Ja sam mislio da to može biti dovoljno...

Tako je i trebalo biti, i bilo je eto do danas. Ali na onakve napade, na osobnoj razini......mislim šta da kažem, na kraju sam ja ispao šupak, budala, nakon svega.....što je rečeno ne može se vratiti....preko nekih se stvari ne može prijeći....

Pukovnik

Broj postova : 221
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 5 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  TVex pon tra 19, 2010 1:34 pm

Pukovnik je napisao/la:
stifmeister je napisao/la:kao prvo, niste to trebali ovako javno sve isipati...kao drugo, jebem mu mater, možda nismo ljudi koji bi se bacili pod vlak da jedan drugom spase život, ili ulazili u poslovni rizik jedan zbog drugog, ali ovo je sasvim dobro funkacioniralo, imamo stvar koja nas povezuje: kladionica i sport, i dobru zajebanciju. Ja sam mislio da to može biti dovoljno...

Tako je i trebalo biti, i bilo je eto do danas. Ali na onakve napade, na osobnoj razini......mislim šta da kažem, na kraju sam ja ispao šupak, budala, nakon svega.....što je rečeno ne može se vratiti....preko nekih se stvari ne može prijeći....
Da, ti si ispao.
Gle, ja više neću posjećivat forum, ionako se ne kladim, a vi funkcionirajte dalje, i to je to.

TVex

Broj postova : 170
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 5 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  Pukovnik pon tra 19, 2010 1:37 pm

TVex je napisao/la:
Pukovnik je napisao/la:
stifmeister je napisao/la:kao prvo, niste to trebali ovako javno sve isipati...kao drugo, jebem mu mater, možda nismo ljudi koji bi se bacili pod vlak da jedan drugom spase život, ili ulazili u poslovni rizik jedan zbog drugog, ali ovo je sasvim dobro funkacioniralo, imamo stvar koja nas povezuje: kladionica i sport, i dobru zajebanciju. Ja sam mislio da to može biti dovoljno...

Tako je i trebalo biti, i bilo je eto do danas. Ali na onakve napade, na osobnoj razini......mislim šta da kažem, na kraju sam ja ispao šupak, budala, nakon svega.....što je rečeno ne može se vratiti....preko nekih se stvari ne može prijeći....
Da, ti si ispao.
Gle, ja više neću posjećivat forum, ionako se ne kladim, a vi funkcionirajte dalje, i to je to.

Niti mogu niti želim nekome sugerirati s kime da se dopisuje, koji forum da posjećuje ili bilo šta....mi više ne može komunicirati kao nekad, prelako si zaboravio neke stvari koje smo eto zajedno prošli, a od onih nevjerojatnih optužbi se još dugo neću oporaviti....nakon svega to nisam zaslužio.

Pukovnik

Broj postova : 221
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 5 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  stifmeister pon tra 19, 2010 1:38 pm

momci, svatko može doživjeti žutu minutu....mislim da ovo trebamo zaboraviti i preći preko toga kao da nikad nije ni bilo...ne vidim druge

sutra je novi dan za klađenje

stifmeister
Admin

Broj postova : 185
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 5 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  TVex pon tra 19, 2010 1:44 pm

Pukovnik je napisao/la:
TVex je napisao/la:
Pukovnik je napisao/la:
stifmeister je napisao/la:kao prvo, niste to trebali ovako javno sve isipati...kao drugo, jebem mu mater, možda nismo ljudi koji bi se bacili pod vlak da jedan drugom spase život, ili ulazili u poslovni rizik jedan zbog drugog, ali ovo je sasvim dobro funkacioniralo, imamo stvar koja nas povezuje: kladionica i sport, i dobru zajebanciju. Ja sam mislio da to može biti dovoljno...

Tako je i trebalo biti, i bilo je eto do danas. Ali na onakve napade, na osobnoj razini......mislim šta da kažem, na kraju sam ja ispao šupak, budala, nakon svega.....što je rečeno ne može se vratiti....preko nekih se stvari ne može prijeći....
Da, ti si ispao.
Gle, ja više neću posjećivat forum, ionako se ne kladim, a vi funkcionirajte dalje, i to je to.

Niti mogu niti želim nekome sugerirati s kime da se dopisuje, koji forum da posjećuje ili bilo šta....mi više ne može komunicirati kao nekad, prelako si zaboravio neke stvari koje smo eto zajedno prošli, a od onih nevjerojatnih optužbi se još dugo neću oporaviti....nakon svega to nisam zaslužio.
Kako želiš.
Svašta je rečeno s obje strane. Tako to ide.

TVex

Broj postova : 170
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 5 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  nadal18 pon tra 19, 2010 2:21 pm

jebo vas obojicu krvavi kurac..

jebo vas virtualni svijet..

još počnite jebat bolje polovice preko neta, i to je kraj!

priznajem samo uživo.. shodno tome.. jednom ću (samo ovaj put, jer neću vas nagovarati) predložiti da se nađemo u Tkalči jedan dan do kraja tjedna..

neka svatko baci 5 termina do nedjelje kada može.. i to je to..

ja ću se prilagoditi!

nadal18

Broj postova : 75
Join date : 25.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 5 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  stifmeister pon tra 19, 2010 3:21 pm

nadal18 je napisao/la:jebo vas obojicu krvavi kurac..

jebo vas virtualni svijet..

još počnite jebat bolje polovice preko neta, i to je kraj!

priznajem samo uživo.. shodno tome.. jednom ću (samo ovaj put, jer neću vas nagovarati) predložiti da se nađemo u Tkalči jedan dan do kraja tjedna..

neka svatko baci 5 termina do nedjelje kada može.. i to je to..

ja ću se prilagoditi!

meni paše svako jutro do petka, al sumnjam da ćemo ovo uspjeti izvesti...

stifmeister
Admin

Broj postova : 185
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 5 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  stifmeister uto tra 20, 2010 3:20 am

ajmo malo o klađenju...

odigrao sam maloumni listić:

Inter - Barca X2 1.50

Melzer - Lapentti 1 1.55

Wisla - Slask 1 1.35

stifmeister
Admin

Broj postova : 185
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 5 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  stifmeister uto tra 20, 2010 3:20 am

stifmeister je napisao/la:ajmo malo o klađenju...

odigrao sam maloumni listić:

Inter - Barca X2 1.50

Melzer - Lapentti 1 1.55

Wisla - Slask 1 1.35

već vidim kako Sneijder zabija u zadnjoj sekundi i ja mu skidam sve svece s neba...

stifmeister
Admin

Broj postova : 185
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 5 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  TVex uto tra 20, 2010 4:40 am

Ako u tenisu postoje namještaljke, onda je meč Robert-Istomin sigurno jedan takav.
Gamad prljava Mad

TVex

Broj postova : 170
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 5 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  Pukovnik uto tra 20, 2010 6:46 am

Pukovnik je napisao/la:Idemo u nove pobjede.

Za danas:

De Bakker-Falla 1 1.50
Nieminen-Bellucci 2 1.50
Schwank-Fognini 1 1.85
Russell-Ramos Vinolas 2 1.75

Za Hrvatsku i Paška Bestehirevića!

Uh, mogu slobodno reći kako je prokletstvo prekinuto, i sada imam pet dana da zaradim lovu prije nego krene novo sranje od negativne serije.

Uz pobjedu, Ramos mi donio lovu i na 2:0 u setovima, tu sam u sistemu 5 od 6 promašio sam Rochusa jučer za soma i pol, ali sretan sam i radi 120 kuna, a još k tome prošao mi je over na prvi set za daljnju paru. Kakvo jebeno olakšanje nakon svih prijevara.

Za danas:

Melzer-Lapentti 1 1.45
Luczak-Gulbis 2 1.40
-6,5/Almagro-Greul 2 1.50
-6,5/Robredo-Bolelli 2 1.50

Na drugom listiću, neću ga ni pisat, još mi treba gem Ilhana za prolaz hendija, ali vidim da se tip raspao. No, ko ga jebe! Neću se nervirat.

Pukovnik

Broj postova : 221
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 5 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  stifmeister uto tra 20, 2010 8:16 am

na Melzera se popeo koeficijent na čak 1.90, vidim. Očito je netko ima 'dojavu' i nakrcao na lošeg Lapenttija Very Happy

stifmeister
Admin

Broj postova : 185
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 5 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  Pukovnik uto tra 20, 2010 8:59 am

Almagro preko noći postao velik tenisač.

Pukovnik

Broj postova : 221
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 5 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  stifmeister uto tra 20, 2010 10:12 am

gledao sam ga prošli tjedan i igrao je jako dobro...al onaj crnjo je bio pretvrd orah...mislim da će daleko dogurati u Barceloni

stifmeister
Admin

Broj postova : 185
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 5 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  Pukovnik uto tra 20, 2010 10:51 am

Cigo se spigo....sjebo me samo Greul. Embarassed

Pukovnik

Broj postova : 221
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Barcelona de Tiempo - Page 5 Empty Re: Barcelona de Tiempo

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.