Kladioničarska četvorka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Monte Carlo

4 posters

Stranica 13 / 14. Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next

Go down

Monte Carlo - Page 13 Empty Re: Monte Carlo

Postaj  stifmeister ned tra 18, 2010 9:48 am

Pukovnik je napisao/la:Na šta sam ja spao, na streamu veličine graška pratim finale Challengera iz Blumenaua, meč Daniel-Knittel Very Happy

hahah...to je za liječenje od ovisnosti Smile

stifmeister
Admin

Broj postova : 185
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Monte Carlo - Page 13 Empty Re: Monte Carlo

Postaj  TVex ned tra 18, 2010 10:18 am

Pukovniče, pa ovaj tjedan si zaradio više od svih nas zajedno pet puta... bar smo takav dojam stekli Rolling Eyes
čemu tolka stalna ogorčenost, pa ne može se pogađat listiće od 8 parova svakodnevno Laughing

TVex

Broj postova : 170
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Monte Carlo - Page 13 Empty Re: Monte Carlo

Postaj  Pukovnik ned tra 18, 2010 11:04 am

TVex je napisao/la:Pukovniče, pa ovaj tjedan si zaradio više od svih nas zajedno pet puta... bar smo takav dojam stekli Rolling Eyes
čemu tolka stalna ogorčenost, pa ne može se pogađat listiće od 8 parova svakodnevno Laughing

Zabrijo si nešto gadno ti, ili ga namjerno podjebavaš.....zadnjih mjesec dana imam nesreće kakve ti nisi vidio....

A meni je dojam da si ti zaradio milijune na pokeru i kladi Smile

Kad stalno igraš.....pa onako voliš pilit naopako, kao gubiš, a zapravo si težak par tisućica po kvadrat..poznato je to u selu Very Happy

Pukovnik

Broj postova : 221
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Monte Carlo - Page 13 Empty Re: Monte Carlo

Postaj  Pukovnik ned tra 18, 2010 11:43 am

Gooooooooooooooooooooooooooooooooooooool....para siempre de tiempoooooooooooooooooooo

Pukovnik

Broj postova : 221
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Monte Carlo - Page 13 Empty Re: Monte Carlo

Postaj  Pukovnik ned tra 18, 2010 11:53 am

DE NOTE, DE NOTE.....GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL.....QUE PARADA, QUE PARADAAAAAAAAAAAAA.........GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

Pukovnik

Broj postova : 221
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Monte Carlo - Page 13 Empty Re: Monte Carlo

Postaj  TVex ned tra 18, 2010 12:02 pm

Pukovnik je napisao/la:
TVex je napisao/la:Pukovniče, pa ovaj tjedan si zaradio više od svih nas zajedno pet puta... bar smo takav dojam stekli Rolling Eyes
čemu tolka stalna ogorčenost, pa ne može se pogađat listiće od 8 parova svakodnevno Laughing

Zabrijo si nešto gadno ti, ili ga namjerno podjebavaš.....zadnjih mjesec dana imam nesreće kakve ti nisi vidio....

A meni je dojam da si ti zaradio milijune na pokeru i kladi Smile

Kad stalno igraš.....pa onako voliš pilit naopako, kao gubiš, a zapravo si težak par tisućica po kvadrat..poznato je to u selu Very Happy
Istina je, digo sam već 100 tisuća, ubacio u tri različita biznisa taj kapital, a u međuvremenu provodim jedan sociološki eksperiment na vama praveći se luzerom i jadnikom Laughing

Bilokakobilo, da, namjerno te podjebavam bounce
To mi je smisao života Mad

TVex

Broj postova : 170
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Monte Carlo - Page 13 Empty Re: Monte Carlo

Postaj  stifmeister ned tra 18, 2010 12:06 pm

hahahahaha...koji dijalog cyclops

gledam baš ovu Stosur i igra nevjerojatno...ne kužim gdje se skrivala svih ovih godina

stifmeister
Admin

Broj postova : 185
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Monte Carlo - Page 13 Empty Re: Monte Carlo

Postaj  stifmeister ned tra 18, 2010 12:07 pm

stifmeister je napisao/la:
Pukovnik je napisao/la:Ono što je fascinantno, svaki, baš svaki put kad se nabrijem na neki par on me sjebe...pa da čovjek ne povjeruje...

da, grozno...

evo, ja sam za danas igrao:

Koge - Odense 2 1.35
Wigan- Arsenal 2 1.55
Ajax - Heracles 1 1.20
Šahtar - Neki Debili 1 1.15

jao, kako sam danas idiotski spušio...jedino me veseli što se to ne možeš baš prečesto ponavljati

stifmeister
Admin

Broj postova : 185
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Monte Carlo - Page 13 Empty Re: Monte Carlo

Postaj  Pukovnik ned tra 18, 2010 12:08 pm

stifmeister je napisao/la:hahahahaha...koji dijalog cyclops

gledam baš ovu Stosur i igra nevjerojatno...ne kužim gdje se skrivala svih ovih godina

Da, to mi je fini singl danas bio. Ali, naravno sad kad sam to rekao naglo će zaboravit igrat. Smile

Pukovnik

Broj postova : 221
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Monte Carlo - Page 13 Empty Re: Monte Carlo

Postaj  TVex ned tra 18, 2010 12:09 pm

stifmeister je napisao/la:jedino me veseli što se to ne možeš baš prečesto ponavljati
može, može Laughing
ja sam sad pet puta zaredom dobio curu u pikadu, i onda izgubio šesti put i sad sam zbediran
Sad

TVex

Broj postova : 170
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Monte Carlo - Page 13 Empty Re: Monte Carlo

Postaj  Pukovnik ned tra 18, 2010 12:12 pm

stifmeister je napisao/la:
stifmeister je napisao/la:
Pukovnik je napisao/la:Ono što je fascinantno, svaki, baš svaki put kad se nabrijem na neki par on me sjebe...pa da čovjek ne povjeruje...

da, grozno...

evo, ja sam za danas igrao:

Koge - Odense 2 1.35
Wigan- Arsenal 2 1.55
Ajax - Heracles 1 1.20
Šahtar - Neki Debili 1 1.15

jao, kako sam danas idiotski spušio...jedino me veseli što se to ne možeš baš prečesto ponavljati

Vidiš, ja ovako kao na Arsenalu, zapravo na potpuno isti način izgubio u četvrtak kada je Den Haag vodio 2:0 do 78. minute pa na kraju izgubio. Pizdarije su to....ali, ajde događa se....sutra kreće novi tjedan.

Pukovnik

Broj postova : 221
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Monte Carlo - Page 13 Empty Re: Monte Carlo

Postaj  Pukovnik ned tra 18, 2010 12:13 pm

E moj živote, i Challengeri koji nemaju web stranicu. Smile

Pukovnik

Broj postova : 221
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Monte Carlo - Page 13 Empty Re: Monte Carlo

Postaj  TVex ned tra 18, 2010 12:14 pm

Ovaj je put crnac imao kapu na glavi, uz fino odijelo, i izgledao je kao potpuna budala. No, vjerojatno je time htio poručiti konkurenciji: i kad izgledam glupo, jebem više od vas

A duel ova dva 'all-round' igrača završio je Stif uletom dvjema sočnim ženkama. Ubrzo im se pridružio ćelavi mafijaš koji je bio na zahodu. Mrko je pogledao mladog pastuha koji se drznuo prići njegovim ždrebicama. Stif se nije dao smesti, odradio je ulet do kraja i onda tek otišao dalje.

Na parkiralištu uočili su dvije skupe ženke koje ulaze u BMW, postavili im pitanje, ali odgovora nisu dobili. Kad je žena skupa, žao joj je trošiti glasnice bezveze.

Valjalo je večer zaključiti u Hemmingwayju. I zaključena je odmah na ulazu. ''Ne možete unutra, klub je prepun,'' lagao je zaštitar igračima Kupa, tek toliko da i on donese neku važnu odluku te večeri, i nekog sjebe.


Kakav si ti jebeni bolesnik Laughing

TVex

Broj postova : 170
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Monte Carlo - Page 13 Empty Re: Monte Carlo

Postaj  Pukovnik ned tra 18, 2010 12:20 pm

Hahahahahahahahahahahahahahaha...............

SAMO JE JEDAN MIKI MIKI VRIJEDAN......

Sad sam nazvao službeni Office na Challengeru u Leonu, hahahaha....javio se neki Meksikanac koji ne zna dvije riječi engleskog...hahahahha

Pukovnik

Broj postova : 221
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Monte Carlo - Page 13 Empty Re: Monte Carlo

Postaj  stifmeister ned tra 18, 2010 12:34 pm

TVex je napisao/la:
Ovaj je put crnac imao kapu na glavi, uz fino odijelo, i izgledao je kao potpuna budala. No, vjerojatno je time htio poručiti konkurenciji: i kad izgledam glupo, jebem više od vas

A duel ova dva 'all-round' igrača završio je Stif uletom dvjema sočnim ženkama. Ubrzo im se pridružio ćelavi mafijaš koji je bio na zahodu. Mrko je pogledao mladog pastuha koji se drznuo prići njegovim ždrebicama. Stif se nije dao smesti, odradio je ulet do kraja i onda tek otišao dalje.

Na parkiralištu uočili su dvije skupe ženke koje ulaze u BMW, postavili im pitanje, ali odgovora nisu dobili. Kad je žena skupa, žao joj je trošiti glasnice bezveze.

Valjalo je večer zaključiti u Hemmingwayju. I zaključena je odmah na ulazu. ''Ne možete unutra, klub je prepun,'' lagao je zaštitar igračima Kupa, tek toliko da i on donese neku važnu odluku te večeri, i nekog sjebe.


Kakav si ti jebeni bolesnik Laughing

o da...bolesnik s pedigreom Wink

stifmeister
Admin

Broj postova : 185
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Monte Carlo - Page 13 Empty Re: Monte Carlo

Postaj  stifmeister ned tra 18, 2010 12:35 pm

Pukovnik je napisao/la:Hahahahahahahahahahahahahahaha...............

SAMO JE JEDAN MIKI MIKI VRIJEDAN......

Sad sam nazvao službeni Office na Challengeru u Leonu, hahahaha....javio se neki Meksikanac koji ne zna dvije riječi engleskog...hahahahha

hahahahahahahahahahah cheers saško the man

stifmeister
Admin

Broj postova : 185
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Monte Carlo - Page 13 Empty Re: Monte Carlo

Postaj  Pukovnik ned tra 18, 2010 12:38 pm

O jebote, kako sam se nasmijao....a ovaj gemišt je prekrvav, svijet je odmah lijepši....

Jebeni Meksikanci, hahahaha.....ja kažem Hello, I am calling from Croatia, a on meni Que? sa onim naglaskom španjolskim....hahahahahahahaha

Pukovnik

Broj postova : 221
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Monte Carlo - Page 13 Empty Re: Monte Carlo

Postaj  TVex ned tra 18, 2010 12:43 pm

Pukovnik je napisao/la:O jebote, kako sam se nasmijao....a ovaj gemišt je prekrvav, svijet je odmah lijepši....

Jebeni Meksikanci, hahahaha.....ja kažem Hello, I am calling from Croatia, a on meni Que? sa onim naglaskom španjolskim....hahahahahahahaha
Si siguran da nisi dobio Bandića? Surprised

TVex

Broj postova : 170
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Monte Carlo - Page 13 Empty Re: Monte Carlo

Postaj  stifmeister ned tra 18, 2010 12:45 pm

hhahahaahahah...samo ti si dovoljno bolestan da nazoveš Meksiko cheers

stifmeister
Admin

Broj postova : 185
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Monte Carlo - Page 13 Empty Re: Monte Carlo

Postaj  Pukovnik ned tra 18, 2010 12:46 pm

Siguran sam. Čak i sto posto.

Zvao sam na ovaj broj (52) 55 52447947. Pronašao ga nekoj stranici koja je kao od turnira... Predobro.... Very Happy

Pukovnik

Broj postova : 221
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Monte Carlo - Page 13 Empty Re: Monte Carlo

Postaj  nadal18 ned tra 18, 2010 12:53 pm

ko kad je moja sestra zvala Ameriku radi reza Smile)))))))))

nadal18

Broj postova : 75
Join date : 25.03.2010

[Vrh] Go down

Monte Carlo - Page 13 Empty Re: Monte Carlo

Postaj  TVex ned tra 18, 2010 1:11 pm

štefmajster, na portalu ti se reklamiše neki kladiteljski portal, a tamo sam našo ovaj sistem, zanimljivo mi zgleda:



SISTEM TRI NAPRED, DVA NAZAD

Ovaj sistem klađenja je veoma jednostavan i idealan za kladioničare koji žele ostvariti dobar profit na duže staze, ali bez velikog rizika od bankrota.

Uslovi:
Formirati svoju banku npr. 100 jedinica.
Ulog: početni ulog 5% od banke.
Određivanje vrednosti jedinica: 1 jedinica = 2% od banke
Kvota: 2.00 po paru.

Pravila:
Ovaj sistem predstavlja veoma jednostavnu progresiju gde se nakon promašaja ulog za naredno klađenje podiže za 3 jedinice u odnosu na prethodni ulog, a nakon pogotka ulog za iduće klađenje smanjuje se za 2 jedinice u odnosu na prethodni ulog.
Čim postignete ukupan profit (budete u plusu) serija se završava i kreće se sa novom serijom. Normalno, ako pogodite na prvom ili drugom klađenju u seriji, vraćate se na početak, tj. iduće klađenje je sa početnim ulogom.

Cilj je ostvariti 25% profita u odnosu na banku tj. profit od 25 jedinica.
Za slučaj da klađenje krene loše imate granicu do koje smete biti u gubitku, a to je opet 25% od banke tj. do iznosa od -25 jedinica. Kada dođete do jednog ili drugog limita, formirate novu banku sa istim početnim ulogom (5%) i istom jedinicom (2%).

Primer:


Broj klađenja
Ulog (jedinica)
Pogodak/Promašaj
Profit
Ukupan profit
1.
5
Promašaj
-5
-5
2.
8
Promašaj
-8
-13
3.
11
Pogodak
+11
+2
4.
9
Promašaj
-9
-7
5.
12
Pogodak
+12
+5
6.
10
Pogodak
+10
+15
7.
8
Pogodak
+8
+23
8.
6
Promašaj
-6
+17
9.
9
Pogodak
+9
+26

TVex

Broj postova : 170
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Monte Carlo - Page 13 Empty Re: Monte Carlo

Postaj  stifmeister ned tra 18, 2010 1:23 pm

moram priznati da ne razumijem taj sistem Smile

ajd stavi link od foruma...

stifmeister
Admin

Broj postova : 185
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Monte Carlo - Page 13 Empty Re: Monte Carlo

Postaj  TVex ned tra 18, 2010 1:26 pm


TVex

Broj postova : 170
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Monte Carlo - Page 13 Empty Re: Monte Carlo

Postaj  stifmeister ned tra 18, 2010 2:01 pm

thanks

moram priznati da sam danas cijeli dan proveo na poslu, od 8 do 23, i svo vrijeme sam trošio pljuvajući, vrijeđajući i ismijavaću sportaše diljem svijeta...od schumachera, alonsa preko arsenalovih cigana Very Happy

stifmeister
Admin

Broj postova : 185
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Monte Carlo - Page 13 Empty Re: Monte Carlo

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 13 / 14. Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.