Kladioničarska četvorka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Monte Carlo

4 posters

Stranica 9 / 14. Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14  Next

Go down

Monte Carlo - Page 9 Empty Re: Monte Carlo

Postaj  Pukovnik čet tra 15, 2010 9:24 am

Veksiću ovo je pobjeda svih nas! Dokaz da smo zajedno jači. Nakon ovoga moraš se vratiti iz svoje četverosatne mirovine od klađenja Laughing

Pukovnik

Broj postova : 221
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Monte Carlo - Page 9 Empty Re: Monte Carlo

Postaj  TVex čet tra 15, 2010 9:24 am

stifmeister je napisao/la:
Pukovnik je napisao/la:ma nestvarno, smetlar ne može promašit prvi servis na svaku break jebenu loptu

ne zna se što je gluplje:

a) kladit se
b) kladit se na tenis
c) kladit se na tenis i pratit mečeve na livescoreu

čestitam mladići

ali mislim da definitivno nije vrijedno truda...

tenis je postao NEMOGUĆ... ma uvijek je bio, ali ove godine tenis je NEPOGODLJIV!!

I svaki jebeni meč je drama sa 100 tisuća preokreta, nema tih novaca koji mogu nadomjestit te živce...

i sam si reko šta si danas doživio, a vjeruj mi, meni su od klađenja živci tako jebeno loši da je bolje da niko ne zna šta sam s njima radio

TVex

Broj postova : 170
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Monte Carlo - Page 9 Empty Re: Monte Carlo

Postaj  Pukovnik čet tra 15, 2010 9:25 am

stifmeister je napisao/la:još wozniacki protiv one prljave stare kurvetine...

momci, koliki bi vi HC uzeli sutra na Nadala protiv Ferrera?

Mislim da će biti 4.5, 5.5, 6.5, pa treba odmah rano ujutro uplatit na 4.5, iako kako Nadal igra i 6.5 bi trebao proći bez obzira na odlično spremnog Ferrera.

Pukovnik

Broj postova : 221
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Monte Carlo - Page 9 Empty Re: Monte Carlo

Postaj  TVex čet tra 15, 2010 9:26 am

Pukovnik je napisao/la:Veksiću ovo je pobjeda svih nas! Dokaz da smo zajedno jači. Nakon ovoga moraš se vratiti iz svoje četverosatne mirovine od klađenja Laughing
sam se ti zajebavaj, al ja ti ozbiljno velim... dva mjeseca nisam jedan par uplatio, nakon onog new jerseya smrdljivog, a nakon čilića danas bogami neću nikad više... dosta je bilo ovog sranja, al ono, za cijeli krvavi život

TVex

Broj postova : 170
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Monte Carlo - Page 9 Empty Re: Monte Carlo

Postaj  stifmeister čet tra 15, 2010 9:26 am

Pukovnik je napisao/la:
stifmeister je napisao/la:još wozniacki protiv one prljave stare kurvetine...

momci, koliki bi vi HC uzeli sutra na Nadala protiv Ferrera?

Mislim da će biti 4.5, 5.5, 6.5, pa treba odmah rano ujutro uplatit na 4.5, iako kako Nadal igra i 6.5 bi trebao proći bez obzira na odlično spremnog Ferrera.

po meni, taj meč je finale prije finala, ali ne vjerujem da će ferrero skupit više od 6 gemova...jer ovo su užasne lopte koje Nadal šalje...vidjet ćemo koji će se hc nudit

stifmeister
Admin

Broj postova : 185
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Monte Carlo - Page 9 Empty Re: Monte Carlo

Postaj  Pukovnik čet tra 15, 2010 9:27 am

TVex je napisao/la:
stifmeister je napisao/la:
Pukovnik je napisao/la:ma nestvarno, smetlar ne može promašit prvi servis na svaku break jebenu loptu

ne zna se što je gluplje:

a) kladit se
b) kladit se na tenis
c) kladit se na tenis i pratit mečeve na livescoreu

čestitam mladići

ali mislim da definitivno nije vrijedno truda...

tenis je postao NEMOGUĆ... ma uvijek je bio, ali ove godine tenis je NEPOGODLJIV!!

I svaki jebeni meč je drama sa 100 tisuća preokreta, nema tih novaca koji mogu nadomjestit te živce...

i sam si reko šta si danas doživio, a vjeruj mi, meni su od klađenja živci tako jebeno loši da je bolje da niko ne zna šta sam s njima radio

Ma sve je nepogodljivo, ne sjećam se kad sam zadnji put pogodio nogomet, košarku da ne spominjem.

Posljednji dobitak imao sam u nedjelju na motorima, prije toga na formuli..a prije toga na skijanju..tenis je užasno težak, iako statistički veljača mi je bila najprofitabilnija zahvaljujući odličnoj zaradi na turnirima iz Južne Amerike i SAD-a...

Pukovnik

Broj postova : 221
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Monte Carlo - Page 9 Empty Re: Monte Carlo

Postaj  stifmeister čet tra 15, 2010 9:29 am

jebote, sad sam skužio da je ovaj schnyder osvojila charlstone, il bar igrala u finalu protiv one kurve ive majoli...nije to baš tako jednostran meč

stifmeister
Admin

Broj postova : 185
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Monte Carlo - Page 9 Empty Re: Monte Carlo

Postaj  stifmeister čet tra 15, 2010 9:31 am

Pukovnik je napisao/la:
TVex je napisao/la:
stifmeister je napisao/la:
Pukovnik je napisao/la:ma nestvarno, smetlar ne može promašit prvi servis na svaku break jebenu loptu

ne zna se što je gluplje:

a) kladit se
b) kladit se na tenis
c) kladit se na tenis i pratit mečeve na livescoreu

čestitam mladići

ali mislim da definitivno nije vrijedno truda...

tenis je postao NEMOGUĆ... ma uvijek je bio, ali ove godine tenis je NEPOGODLJIV!!

I svaki jebeni meč je drama sa 100 tisuća preokreta, nema tih novaca koji mogu nadomjestit te živce...

i sam si reko šta si danas doživio, a vjeruj mi, meni su od klađenja živci tako jebeno loši da je bolje da niko ne zna šta sam s njima radio

Ma sve je nepogodljivo, ne sjećam se kad sam zadnji put pogodio nogomet, košarku da ne spominjem.

Posljednji dobitak imao sam u nedjelju na motorima, prije toga na formuli..a prije toga na skijanju..tenis je užasno težak, iako statistički veljača mi je bila najprofitabilnija zahvaljujući odličnoj zaradi na turnirima iz Južne Amerike i SAD-a...

ja još uvijek živim s hendikepom da u nogometu ne mogu dobit ak ne igram na ajax, barcu, dinamo, chelsea i sl, jer čim netko ima momčad koja bi možda mogla podbacit, gotovo je

a što se tiče tenisa, nemam pojma, dosta je težak, al uvijek je bio

stifmeister
Admin

Broj postova : 185
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Monte Carlo - Page 9 Empty Re: Monte Carlo

Postaj  TVex čet tra 15, 2010 9:31 am

Pukovnik je napisao/la:
TVex je napisao/la:
stifmeister je napisao/la:
Pukovnik je napisao/la:ma nestvarno, smetlar ne može promašit prvi servis na svaku break jebenu loptu

ne zna se što je gluplje:

a) kladit se
b) kladit se na tenis
c) kladit se na tenis i pratit mečeve na livescoreu

čestitam mladići

ali mislim da definitivno nije vrijedno truda...

tenis je postao NEMOGUĆ... ma uvijek je bio, ali ove godine tenis je NEPOGODLJIV!!

I svaki jebeni meč je drama sa 100 tisuća preokreta, nema tih novaca koji mogu nadomjestit te živce...

i sam si reko šta si danas doživio, a vjeruj mi, meni su od klađenja živci tako jebeno loši da je bolje da niko ne zna šta sam s njima radio

Ma sve je nepogodljivo, ne sjećam se kad sam zadnji put pogodio nogomet, košarku da ne spominjem.

Posljednji dobitak imao sam u nedjelju na motorima, prije toga na formuli..a prije toga na skijanju..tenis je užasno težak, iako statistički veljača mi je bila najprofitabilnija zahvaljujući odličnoj zaradi na turnirima iz Južne Amerike i SAD-a...

statistički, napušio sam se BRDA novaca na kladionici... zapravo, ajde, i nisam tolko u od onog bejzbola, ali definitivno nisam zarađivao
a pratio sam tenis svaki božji dan, znao bar 50 tenisača u dušu, i šta sam od toga dobio zauzvrat?!?!?

4-1 i 40-15* ultramegafajtera Nadala u trećem setu protiv Davydenka, i onda pet uzastopnih izgubljenih gemova... eto to sam dobio

i ovo šta je danas Čilić izvodio... ukratko: JEBEM LI SEBE NOŽEM U DEBELO CRIJEVO AKO VIŠE IKAD NEŠTO UPLATIM NA KLADIONICI

A vama sretno dalje, vjerojatno ste bolji tipsteri pa ima svrhe da nastavljate.

TVex

Broj postova : 170
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Monte Carlo - Page 9 Empty Re: Monte Carlo

Postaj  Pukovnik čet tra 15, 2010 9:35 am

TVex je napisao/la:
Pukovnik je napisao/la:Veksiću ovo je pobjeda svih nas! Dokaz da smo zajedno jači. Nakon ovoga moraš se vratiti iz svoje četverosatne mirovine od klađenja Laughing
sam se ti zajebavaj, al ja ti ozbiljno velim... dva mjeseca nisam jedan par uplatio, nakon onog new jerseya smrdljivog, a nakon čilića danas bogami neću nikad više... dosta je bilo ovog sranja, al ono, za cijeli krvavi život

Pa ako se ne varam igrao si online poker i tu gubio brdo love, a to je desestruko teže osvojit nego pare u klađenju.

Kod klađenja, pogotovo tenis, mi se u biti kladimo na čovjeka, a čovjek je prepun mana, ne znaš u kakvom će stanju izaći na teren, da li je prodao meč ili šta. Sve je to rizik.


Zadnja promjena: Pukovnik; čet tra 15, 2010 10:11 am; ukupno mijenjano 1 put.

Pukovnik

Broj postova : 221
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Monte Carlo - Page 9 Empty Re: Monte Carlo

Postaj  stifmeister čet tra 15, 2010 9:59 am

TVex je napisao/la:
Pukovnik je napisao/la:
TVex je napisao/la:
stifmeister je napisao/la:
Pukovnik je napisao/la:ma nestvarno, smetlar ne može promašit prvi servis na svaku break jebenu loptu

ne zna se što je gluplje:

a) kladit se
b) kladit se na tenis
c) kladit se na tenis i pratit mečeve na livescoreu

čestitam mladići

ali mislim da definitivno nije vrijedno truda...

tenis je postao NEMOGUĆ... ma uvijek je bio, ali ove godine tenis je NEPOGODLJIV!!

I svaki jebeni meč je drama sa 100 tisuća preokreta, nema tih novaca koji mogu nadomjestit te živce...

i sam si reko šta si danas doživio, a vjeruj mi, meni su od klađenja živci tako jebeno loši da je bolje da niko ne zna šta sam s njima radio

Ma sve je nepogodljivo, ne sjećam se kad sam zadnji put pogodio nogomet, košarku da ne spominjem.

Posljednji dobitak imao sam u nedjelju na motorima, prije toga na formuli..a prije toga na skijanju..tenis je užasno težak, iako statistički veljača mi je bila najprofitabilnija zahvaljujući odličnoj zaradi na turnirima iz Južne Amerike i SAD-a...

statistički, napušio sam se BRDA novaca na kladionici... zapravo, ajde, i nisam tolko u od onog bejzbola, ali definitivno nisam zarađivao
a pratio sam tenis svaki božji dan, znao bar 50 tenisača u dušu, i šta sam od toga dobio zauzvrat?!?!?

4-1 i 40-15* ultramegafajtera Nadala u trećem setu protiv Davydenka, i onda pet uzastopnih izgubljenih gemova... eto to sam dobio

i ovo šta je danas Čilić izvodio... ukratko: JEBEM LI SEBE NOŽEM U DEBELO CRIJEVO AKO VIŠE IKAD NEŠTO UPLATIM NA KLADIONICI

A vama sretno dalje, vjerojatno ste bolji tipsteri pa ima svrhe da nastavljate.

veks, ti si vrlo dobar tipster, da nisi, ne bi jučer izbjegao melzera i odigrao same zicere...danas ovog čilića nije bilo lako skužiti, ja bi ga isto igrao da nije tak rano počeo

stifmeister
Admin

Broj postova : 185
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Monte Carlo - Page 9 Empty Re: Monte Carlo

Postaj  TVex čet tra 15, 2010 10:09 am

Nisam mladiću, to je jednostavno tako i krajnje je vrijeme da to prihvatim. Neki ljudi mogu pronać dva para, lupit 600 kuna na njih, i otić mirno spavat da po noći ne prate te rezultate. I dobit će u 85% slučajeva. Ja nemogu ništa od toga pa bolje da se ne petljam u tu aktivnost.

Ja mogu izdrkat 3 puta dnevno na T-Pol i erotske reklame s DSFa u NETa.

Btw, nisam se probudio rano kao što sam se probudio danas u zadnjih neznam kolko mjeseci...
Kao da me sam vrag tjerao uplatit tog Čilića, a pojma nisam imao kad igra.
Haha

TVex

Broj postova : 170
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Monte Carlo - Page 9 Empty Re: Monte Carlo

Postaj  stifmeister čet tra 15, 2010 10:28 am

ja mislim da si vrlo dobar tipster, samo trebaš malo šire igrati, ti se uvijek posvetiš jednoj grani ponude i to je to...treba igrati apsolutno sve...oba daju gol, hendikep na tenis, f1, košarku, sve živo...

stifmeister
Admin

Broj postova : 185
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Monte Carlo - Page 9 Empty Re: Monte Carlo

Postaj  Pukovnik čet tra 15, 2010 11:22 am

Da, to sam i ja savjetovao Veksiću prije nekog vremena. Treba biti otvoren za više stvari i pokušat i drugdje zaraditi. Posebno treba gađati grane poput f1 i motora gdje nema namještaljki, a fino se može pogoditi. Dokaz sam ja koji s limitiranim znanjem metafizike tamo uspijem nešto pogoditi.

A što se samog talenta za klađenje tiče, Veksić je tu pri vrhu, bez zajebancije. Jako dobro razmišlja za kladitelja, to što se ponekad događaju sranja ne znači ništa.

Pukovnik

Broj postova : 221
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Monte Carlo - Page 9 Empty Re: Monte Carlo

Postaj  stifmeister čet tra 15, 2010 11:31 am

da, ja definitivno smatra da ste sva trojica, Saško, Veksić i Rafa, bolji kladitelji od mene i ja pokušavam iz igre svakog od vas izvući ono najbolje i uvrstiti u svoju

stifmeister
Admin

Broj postova : 185
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Monte Carlo - Page 9 Empty Re: Monte Carlo

Postaj  Pukovnik čet tra 15, 2010 11:38 am

stifmeister je napisao/la:da, ja definitivno smatra da ste sva trojica, Saško, Veksić i Rafa, bolji kladitelji od mene i ja pokušavam iz igre svakog od vas izvući ono najbolje i uvrstiti u svoju

Ma kakvi, ja sam definitivno najgori u ovom društvu, a Baggio ti si u vrhu odmah uz Veksića. Gledajući koliko ste zaradili ukupno u trenucima kladiteljske karijere, ja vam nisam ni treća liga.

Pukovnik

Broj postova : 221
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Monte Carlo - Page 9 Empty Re: Monte Carlo

Postaj  stifmeister čet tra 15, 2010 12:31 pm

ma kakva treća liga, ti si jedini od svih nas koji je uspio i po 10 listića dnevno dobitnih imati Wink

jel zna netko tko igra s kim u četvrtfinalu MC-a?

stifmeister
Admin

Broj postova : 185
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Monte Carlo - Page 9 Empty Re: Monte Carlo

Postaj  Pukovnik čet tra 15, 2010 12:42 pm

stifmeister je napisao/la:ma kakva treća liga, ti si jedini od svih nas koji je uspio i po 10 listića dnevno dobitnih imati Wink

jel zna netko tko igra s kim u četvrtfinalu MC-a?

Haha....eh to su bili dani.

U četvtfinalu sutra igraju:

Đoković-Nalbandian
Verdasco-Montanes
Ferrer-Kohlschreiber
Nadal-Ferrero

Pssss....osim hendija na Nadala, tu stvarno ne znam šta bi igrao.

Pukovnik

Broj postova : 221
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Monte Carlo - Page 9 Empty Re: Monte Carlo

Postaj  stifmeister čet tra 15, 2010 1:05 pm

neka pati pati koga smeta, Wozniacki je najbolja pica svijeta cheers

zapravo nije, išla mi je na kurac, triput je u drugom setu imala break prednosti i gubila, popizdio sam...al neka joj Very Happy

ne znam što sutra igrati, valja dobro razmisliti

stifmeister
Admin

Broj postova : 185
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Monte Carlo - Page 9 Empty Re: Monte Carlo

Postaj  Pukovnik čet tra 15, 2010 1:06 pm

Čestitam Paško, neka ti je i dalje Meksiko na Zapadu Smile

Pukovnik

Broj postova : 221
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Monte Carlo - Page 9 Empty Re: Monte Carlo

Postaj  stifmeister čet tra 15, 2010 1:17 pm

zahvaljujem...kad mi Meksiko jednog dana bude na istoku, sve je propalo Very Happy

stifmeister
Admin

Broj postova : 185
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Monte Carlo - Page 9 Empty Re: Monte Carlo

Postaj  TVex čet tra 15, 2010 1:18 pm

Haha, puni ste lijepih riječi u trenucima kada treba biti realan, brutalno oštar i zgaziti to posljednje zrno zla koje u meni živi za neizvjesnost i kladionicu!

Čestitam vam na dobicima mladci.
Ja ostatak dana posvećujem obilnoj izdrkotini na T-Pol.

Monte Carlo - Page 9 Tpol


Zadnja promjena: TVex; čet tra 15, 2010 1:24 pm; ukupno mijenjano 1 put.

TVex

Broj postova : 170
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Monte Carlo - Page 9 Empty Re: Monte Carlo

Postaj  TVex čet tra 15, 2010 1:23 pm

idem se ja duplat na turnirima, to je trenutno moj intelektualni i poduzetnički maksimum, stavljati sudbu svog novca u ruke protivnikovog dvostrukog undercarda, tipa T3 cheers

TVex

Broj postova : 170
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Monte Carlo - Page 9 Empty Re: Monte Carlo

Postaj  nadal18 čet tra 15, 2010 2:18 pm

"jebem se nožem u debelo crijevo" - isplako sam litru suza na tastaturu, aahahhaahahhahahahaha

ovo je predobro!

N>EMAM RIJEČI!

nadal18

Broj postova : 75
Join date : 25.03.2010

[Vrh] Go down

Monte Carlo - Page 9 Empty Re: Monte Carlo

Postaj  nadal18 čet tra 15, 2010 2:24 pm

sad sam na FACEBOOKU htio Škrebu opsovat Boga.. ali sam slučajno to poslao Anni Tatishvili Smile))))))))))))))))))))))))))))))))))))

nadal18

Broj postova : 75
Join date : 25.03.2010

[Vrh] Go down

Monte Carlo - Page 9 Empty Re: Monte Carlo

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 9 / 14. Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.